Denize Çek Gönder Android Uygulaması

Denize Çek Gönder Android Uygulaması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiDeniz Faktoring Aş
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
144 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Denize Çek Gönder Android Uygulaması

Deniz Faktoring Aş. tarafından geliştirilen bu uygulama ile firmanıza gelen faturalı tacir çeklerinizin resmini çekip gönderdiğinizde tarafınıza dönüş yapılarak çekinizin güncel değerini bildiriyorlar. Bu sayede sizde çekinizi beklemeden nakite döndürebiliyorsunuz. İndirmesi ücretsiz olan Deniz Çek gönder uygulaması çek başına küçük bir ücret almaktadır.  Fakat kullanıcı yorumlarından anlaşıldığı üzere çokta olumlu dönüşlerin yapılmadığı yönündedir.

Üretici Açıklaması ; 

Faktoring işlemlerinizi güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Deniz’e Çek Gönder Factoring uygulamasını hemen indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deniz’e Çek Gönder mobil uygulamasını indirin, hangi bankadan olursa olsun faturalı çekinizin fotoğrafını Deniz Faktoring’e gönderin. Çekinize karşılık alabileceğiniz finansman tutarını öğrenin, size en yakın DenizBank şubesinden nakdinize kolayca ulaşın.

Çek Gönder ile başvuruda bulunmak için; isterseniz işleme ait çekin kare kodunu uygulamaya okutun, isterseniz fotoğrafını uygulamaya yükleyerek formu tamamlayın. Çek başvuru sonucunuz kısa sürede size ulaşsın.

Deniz’e Çek Gönder ile aynı zamanda size en yakın DenizBank şubelerimizi görüntüleyebilir, adres tarifi alabilir ve tek tık ile bize ulaşabilirsiniz.

144 kez indirildi
Halit Vuran