Döviz ve Altın Android Takip

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiSelehaddin Erdoğan
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Android Döviz Altın Takibi Uygulaması 

Döviz ve Altın Uygulaması ile şuanda piyasada işlem gören 100lerce menkul kıymetin alış ve Satış fiyatlarını anlık olarak takip edebilirsiniz. İçerisinde bulundurduğu döviz çevirici aracı sayesinde 70 civarında döviz kurunu kendi içinde dönüştürme ve hesaplama yaptırabilirsiniz. Uygulamanın eksiklikleri olmasına karşı hızlı ve anlık döviz bilgilerinin akışını sağlaması sayesinde iş görüyor.

Uygulamanın Özellikleri 

Uygulama içerisinde 4 ana başlık bulunmaktadır. Bunları sırasıyla açıklamak gerekirse dövizler, döviz çevirici Altın ve borsadır.

Ayrıca ana Ekranda Bist Altın Dolar ve Euronun anlık hareketlerini görebilirsiniz.

Dövizler :

Dövizler menüsünde Dolar Euro Sterlin başta olmak yüze yakın para biriminin alış satış fiyatlarını ve 24 saatlik değişimini izleyebiliyorsunuz.

Döviz Çevirici

Döviz çevirici alanında herhangi bir tutarı istediğiniz herhangi bir başka para birimine kolayca çevirebiliyorsunuz.  Doları, Euroya veya sterline dönüştürdüğünüzde elinizdeki miktarı görebiirsiniz.

Altın

Altın Menüsünde Çeyrek altın, yarım ve tam altın başta olmak üzere 10 farklı altın fiyatının yanı sıra gümüş fiyatınada ulaşabiliyorsunuz.

Borsa

Borsa menüsü altında Borsa istanbulda işlem gören tüm hisse senetlerinin açılış kapanış ve farkını görmeniz mümkündür.

Uygulamanın Artıları ve Eksileri

Artı Yönleri : Uygulama temel anlamda kullanışlı ve neredeyse tüm yatırım araçlarını bir arada topladığı için oldukça başarılı. Ücretsiz olması ve kolay kullanımı ile bizden olumlu puan alıyor.

Eksi Yönleri : Genel anlamda iyi iş çıkartan uygulamayı geliştirmeleri ve özellikle döviz alanında eklemeler yapmaları gerekiyor. Her yatırım aracına yönelik mutlaka geçmişe dönük verilerin alınması sağlanmalıdır. En büyük eksiklik ise bir alarm veya fiyat ikazı olmalıdır.

Döviz Ve Altın Uygulaması indir ve Kur

Döviz ve Altın Uygulaması google play store sunucuları aracığılığı ile indirilmektedir. Uygulaa güvenlidir. Uygulamayı indirdikten sonra otomatik olarak kurulum işlemi başlayacaktır. Uygulamayı indirmek için sitemizde yer alan Hemen indir düğmesine tıklamanız yeterlidir. 10  Saniye içerisinde indirme sayfasına yönlendirilerek indirme ve kurulum işlemine başlanacaktır.

Uygulama içerisinde reklam bulunmaktadır. Fakat bu reklamlar rahatsız etmeyecek düzeyde alt tarafa konumlanmıştır. Kullanıcı odaklı ve kişisel verilerinizden hiçbirine erişim istememektedir. Bu nedenle taktirimizi kazanmıştır.

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar