Duolingo Android İndir

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiDuolingo
  • İşletim Sistemi A

Duolingo Ücretsiz İngilizce Öğrenme Uygulaması

Duolingo Ücretsiz olarak başta ingilizce olmak üzere yaklaşık 20 dilde öğrenme imkanı sunan güzel bir android uygulamasıdır. Ücretsiz olarak dil öğrenme konusunda daha iyisini şimdiye kadar görmediğimi belirtebilirim. İngilizce veya başka bir dil öğrenmek için yapmanız gereken tek şey Duolingo Android Uygulamasını indirmek  

Duolingo Size ücretsiz olarak dil öğrenme imkanı sunar. Türkçe-Rusça Türkçe – İngilizce, Türkçe – Türkçe,Almanca Dil setlerini günlük eğlenceli eğitimler ile hızlı bir şekilde öğrenmenizin yolunu açar.

Birçok bedava olduğunu iddia eden uygulama olsada ya günlük 5 dakika yada belirli bir kelime sayısı ile sınırlı kalmaktadır. Ama duolingo gerçekten bedava sadece arada çıkan reklamlar var.

İngilizce, Rusça, Almanca dillerini Türk kullanıcılarına sunan uygulama her dil için farklı alternatifler geliştirmiştir. Uygulama içerisinde Türkçe, Rusça, Almanca, İspanyolca, Arapça, Hırvatça, fıransızca, italyanca,çince, japonca gibi bir çok dili öğrenme fırsatı bulunmakla beraber her dilin karşılığı türkçe olarak bulunmamaktadır. Fakat geliştirmelerin devam ettiği söylenmektedir.

Duolingo Android Apk

Duolingo Sıkıcı bir eğitim yerine eğlenceli ve oyun odaklı bir eğitim tercih ederek hazırlanmıştır. Sürekli olarak artan zorluk seviyeleri ile size yavaş ama istikrarlı bir şekilde dil eğitimi vermektedir. Eğlenceli. Yanlış cevaplarla can kaybedin, küçük dersler yaparak ileri seviyelere geçin, ışıltılı ödüllerle kaydettiğiniz aşamayı izleyin.

Drops Dil Öğrenme Uygulamasını Denediniz Mi?

Duolingo Üretici Açıklaması

Tüm dersler oyunlarla eğlenceli hale getirildi.

Oku, Dinle, Konuş

Her ders çeşitli konuşma, dinleme, tercüme ve çoktan seçmeli testlerden oluşmaktadır.

Ders İçi Notlama

Hangi cevaplarının doğru olduğunu hemen gör. Bir testi başaramadığında, sana kendini nasıl geliştireceğini hemen göstereceğiz.

Günlük Seri

Duolingo bir dili öğrenmek için kaç gün arka arkaya zaman harcadığını kaydederek kursa devam etmek konusunda seni motive eder.

Canlar

Canlar derslerini canlı tutar! Yanlış cevapladığında bunları kaybedersin. Canların bittiğinde, baştan başla ve tekrar dene.

Duolingo Videolu Tanıtım

Duolingo Eğitiminin nasıl verildiğini uygulamayı indirip kullanmaya değer olup olmadığını size anlatabilecek güzel bir videoyu sizinle paylaşmak isterim.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
lectus ut Donec felis fringilla accumsan