Sağ Tık Menüsü Değiştirme Programı

Sağ Tık Menüsü Değiştirme Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.4 MB
ÜreticiLopesoft
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (7.4 MB)
621 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

FileMenu Tools, Windows sağ tıklama menüsünü değiştirmenize olanak sağlayan ücretsiz ve türkçe bir programdır. Sağ Tık menüsüne eklemeler veya çıkarmalar yapmak istiyorsanız bu yazılım sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz.

file menü tools sağ tık menüsü değiştirme programıProgramın Temel Özellikleri;

  1. Dosya ve dizinler üzerinde işylem yapmanıza olanak sağlayan hazır komutlardan dilediğinizi ekleyebilirsiniz.
  2. Kendiniz eğer komutlar yazabiliyorsanız bu komutları atayabilirsiniz.  Bu konuda msdos komutlarını bilenler çok kolaylıkla yapabileceklerdir. Örneğin kopyala dediğinizde direkt olarak belirlenen bir klasöre kopyalanmasını sağlayabilirsiniz.
  3. Sağ tuş menüsüne harici programlar tarafından eklenen komutları silebilir, aktifleştirebilir veya pasifleştirebilirsiniz.

 

Yazılım içerisinde barındırdığı onlarca komut ile bir çok komutu yazmak ile uğraşmanıza gerek kalmadan kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.  Ama siz yinede daha fazla özellik ister iseniz dos komutları aracılığı ile bir çok işlemi ve aynı zamanda windows işletim sistemini kendiniz için çok kullanışlı hale getirebilrsiniz. Sağ Tık menünüzde tam işinize yarayacak menüleri sıralamanız size zaman kazandıracaktır.

Program kurulum esnasında ingilizce varsayılan olarak geliyor. Siz programı türkçe kullanmak isterseniz program sitesine girerek türkçe dil yamasını indirip  programın içindeki lang klasörüne atacaksınız. Programı tekrar başlattığınızda dil bölümünden Türkçeyi işaretlemeniz yeterlidir.

 

621 kez indirildi
Halit Vuran