Flipboard Kişisel Dergi Uygulaması

Flipboard Kişisel Dergi Uygulaması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1 Mb
ÜreticiFlipboard
İşletim SistemiWindows Phone
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1 Mb)
335 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Flipboard Kişisel Dergi Uygulaması

Windows Phone kullanan cihazlar için geliştirilen Flipboard Kişisel Dergi Uygulaması ile kendi derginizi yayınlayabilir, farklı tarzınızı dışa vurabilirsiniz.

Flipboard Nedir

Flipboard senin kişisel dergindir. Milyonlarca kişi tarafından her gün kullanılan ödüllü bir uygulamadır. Dünyada olup bitene ayak uydurmanın ya da aletlerden ızgara yemeklere kadar belirli konuları derinlemesine irdelemenin en iyi yoludur. Başlamak için, derginde olmasını istediğin birkaç kategoriyi seç. Sonra, eklediğin konuları okumak için kutucuklara dokun veya tüm başlıklardan öne çıkanlara göz atmanın kestirme yolu olarak Kapak Haberleri'ni kullan. 
 
Flipboard'una daha fazlasını eklemek için arama butonunu kullan. CNN, Engadget, Elle gibi önemli kaynakları bulmak için aramayı kullan veya ekibimizin özenle seçtiği konulara göz at. Beğendiğin bir kaynak veya başlık bulduğunda, uygulama çubuğunu açarak Flipboard'da Takip Etmeye başla ve bu kaynağın öne çıkan başlıklarını Kapak Haberleri'nde görüntüle.  
 
Flipboard'da ayrıca beğendiğin veya başkalarıyla paylaşmak istediğin haberleri toplayabilirsin. İlgini çeken makaleler, videolar veya fotoğrafları bulduğunda, + butonunu kullanarak bunları kendi dergine ekle. Harika Yürüyüşler'den Alet Edevat başlığına kadar dilediğin konu hakkında dergiler oluştur.  
 
Flipboard'u hemen indir ve bugün kullanmaya başla--Ücretsizdir!

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

335 kez indirildi
Halit Vuran