frozen free fall android apk

Frozen Free Fall Android Apk

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiDisney
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Frozen Free Fall Ücretsiz Android Bulmaca Oyunu

Frozen Free Fall Apk Disney tarafından geliştirilmiş 1000 civarında seviyeyi içinde barındıran eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Android cihazlarda oynanabilen bu oyun Disneyin Frozen Filminden Esinlenmiş ve Arendelle Krallığında geçen bir bulmaca birleştirme macerasıdır.  Candy Crush Saga Mantığı ile Elsa, Anna, Olaf ile daha keyifli bir hal almış ve özellikle küçük yaştaki hayranlarının çok beğenisini kazanacağına eminim. Oyun klasik puzzle tarzı bulmacalar gibi oynanmakta ve genel ilerleyiş aynı olsada hikaye ve görsel diğerlerinden daha üst seviyede gibi görünüyor.  Frozen Free Fall Hile aramak size oyundan soğuma dışında birşey sağlamayacaktır. Bu konuda çok fazla tecrübeye sahibim. Tavsiyem oyundan zevk almak istiyorsanız asla Hile bulaştırmayın.

frozen free fall android apkFrozen Free Fall Oynanışı

Frozen Free Fall oyunu klasik bulmaca oyunlarının daha görsel ve hikaye olarak daha zengin bir versiyonudur.  Oyunun mantığında bulmaca parçalarını kaydırarak bir araya getirme ve yüksek puanlar ile bulmacayı bitirmeyi hedeflemelisiniz.  Bu oyunun diğerlerine göre farkı ise Filmin karakterleri olan Anna, Elsa, Olaf ve diğer sevdiğiniz karakterler içinde barındırması ve ÜCRETSİZ olmasıdır.

Üretici Açıklaması

Yeni güncellemelerle ülkeyi keşfedip DAHA FAZLA mevsimsel bulmaca ve oyun modunun kilidini açın!

FACEBOOK ARKADAŞLARINIZLA SEYAHAT EDİN – Kalpleriniz mi bitti? Arkadaşlarınızdan daha fazlasını isteyin ve siz de hemen onlara bir hediye gönderin!

HEYECANLI ÜÇLÜ EŞLEŞTİRME OYUNU – Güzel ve renkli buz kristallerini kaydırıp en az 3 tanesini eşleştirin ve zorlu hedeflerle eşleştirme becerinizi test edin!

SEVDİĞİNİZ KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇIN – Hikâyede ilerleyip Olaf, Kristoff, Sven ve Hans gibi karakterlerle oynayın!

HER KARAKTER İÇİN ÖZEL VE BENZERSİZ GÜÇLENDİRMELER – Anna’nın meşalesiyle aynı sıradaki tüm kristalleri yakın veya Elsa’nın buzul güçlendirmesiyle aynı renkteki kristalleri sihirle yok edin! Hans’ın kılıcıyla kristalleri ikiye ayırın ve pek çok diğer harika güçlendirmeyi keşfedin!

KENDİ ARENDELLE’İNİZE HAYAT VERİN – Seviyeleri geçerek jetonlar ve ödüller kazanın ve mağazalar, çeşmeler, arabalar ve daha fazlasıyla dolu Arendelle’de kendi Meydanınızı dekore edip özelleştirin!

GOOGLE CLOUD DESTEĞİ – Google Cloud ile oyun ilerleyişinizi birçok Android cihazı üzerinde senkronize edin!

Free Fall ücretsizdir, ama bazı oyun içi öğeler ödeme gerektirebilir.

Bu deneyimi indirmeden önce, lütfen bu uygulamanın diğer kişiler ile bağlantı kurabileceğiniz sosyal medya bağlantıları, gerçek para gerektiren uygulama içi satın alımlar, sizi yeni içerikler gibi heyecan verici güncellemelerden haberdar eden anlık bildirimler ve Walt Disney Şirketlerine ve üçüncü taraflara ait reklamlar içerdiğini unutmayın.

Frozen Free Fall Videolu Tanıtım

Frozen Free oyunun tanıtım videosu ile oyunu daha iyi kavrayabilir ve oynarken zorlandığınız konular hakkında bir ipucu elde edebilirsiniz.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar