Gib Mobil Android indir

Gib Mobil Android indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.27 Mb
ÜreticiGelir İdaresi Başkanlığı
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (7.27 Mb)
655 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 3]

İnternet Vergi Dairesi Mobil Uygulaması Android Platformu

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından hazırlana gib mobil ile vergi borçlarınızı sorgulama, mtv hesaplama, borç ödeme, yeniden yapılandırma, kayıtlı araçlarınıza ait güncel bilgiler gibi bir çok bilgiye erişmeniz çok kolaydır. Android sürümünü tanıtacağımız bu yazımızda vergi ve diğer idari işleri çok olan kişilere bu mobil android uygulamasıının indirilmesini şiddetle tavsiye ediyoruz.

gib-mobil-android-indirÜreticinin Açıklaması

GİB Mobil uygulaması ile Haberler, Vergi Takvimi, Vergi Mevzuatı, MTV Ödeme, MTV Hesaplama, Borç Sorgulama, Vergi İstatistikleri, Rehberler ve Broşürler, Yararlı Bilgiler, Sıkça Sorulan Soru ve Cevaplar bölümlerine ulaşabilirsiniz.

MTV Ödeme bölümünden Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Para Cezası borçlarınızı ödeyebilirsiniz.
Size en yakın vergi dairelerini harita üzerinde görüntüleyip, istediğiniz vergi dairesi için yol tarifi alabilirsiniz. Aynı zamanda tüm vergi dairelerinin listesine ulaşabilirsiniz.

Arama yeteneği sayesinde Haberler, Vergi Takvimi, Vergi İstatistikleri, Rehberler ve Broşürler, Yararlı Bilgiler, Sıkça Sorulan Soru ve Cevaplar kısmında istediğiniz kelimeleri aratarak ilgilendiğiniz içeriğe kolayca erişebilirsiniz.

Anlık bildirim (push notification) özelliği ile vergiyle ilgili güncel haberlere anında ulaşabilirsiniz.

Uygulamada yer alan bazı bilgiler, hızlı ve kolay erişimi sağlamak amacıyla özet olarak verilmekte olup, detaylı bilgi almak için internet sayfamızı (www.gib.gov.tr) ziyaret edebilirsiniz. amacıyla özet olarak verilmekte olup, detaylı bilgi almak için internet sayfamızı (www.gib.gov.tr) ziyaret edebilirsiniz.

655 kez indirildi
Halit Vuran