Google Chrome Ubuntu Download

Google Chrome Ubuntu Download

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu59.1 Mb
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiUbuntu/Debian
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (59.1 Mb)
407 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Debian Ubuntu Mint için Google Chrome İnternet Tarayıcısı 64 Bit

Google Chrome Debian Tabanlı linux dağıtımları olan Ubuntu,mint. lubuntu, Xubuntu için ücretsiz ve hızlı internet tarayıcısıdır.  Bir çok özellliği ile internet explorer kullanımını çok aza indirmiş olan bir tarayıcıdır. Windows kullanıcıları için bu tanışma daha geç olsada linux kullanıcıları bu değişime daha hızlı ayak uydurdular.   Google tarafından chromium kodları ile geliştirilmiştir.

Eğer indirme ile uğraşmadan komut satırı ile yüklemek isterseniz root olduktan sonra sudo apt-get install google-chrome-stable komutunu vererek yükleme yapabilirsiniz.

Google Chrome Genel Özellikleri

Hızlı arama yapın

Aynı kutuyu kullanarak hem arama yapın hem gezinin. Son aramalarınız ve ziyaret ettiğiniz son web siteleri de dahil olmak üzere, siz yazdıkça görüntülenen sonuçlar ve öneriler arasından seçim yaparak istediğinize çabucak erişebilirsiniz.

Daha az yazın

Küçük ekranlarda yazı yazmaya çalışmaktan kurtulun. Otomatik doldurma özelliği, formları tek bir tıklama ile doldurmanıza izin verirken, otomatik öneri özelliği de URL’leri ve aramaları girerken zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Kaldığınız yerden devam edin

Dizüstü bilgisayarınızdan telefonunuza geçtiğinizde, okumakta olduğunuz web sayfasını en baştan aramanıza gerek kalmaz. Chrome sayesinde tüm açık sekmelerinize, yer işaretlerinize ve son aramalarınıza herhangi bir cihazdan anında erişebilirsiniz. Böylece, web’i kullanma şekliniz tüm cihazlarınızda aynı olur.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

407 kez indirildi
Halit Vuran