IP Address and Domain Information Chrome

IP Address and Domain Information Chrome

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu389 Kb
Üreticiwww.tcpiputils.com
İşletim SistemiChrome
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (389 Kb)
456 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

IP Address and Domain Information Chrome Extension Yükle – IP Adresi ve Alan Adı Bilgileri Chrome Eklentisi

Google Chrome zengin eklenti havuzu içerisinden webmasterlar için harika bir analiz aracı olan ip adresi ve alan adı bilgileri inceleme eklentisini sizlerle paylaşacağım. Eklenti ile bir web sitesinin ip adresini, sunucu bilgilerini, alan adının hangi firmadan tescillendiği gibi bir çok bilgiyi görebileceksiniz.

Bu eklenti mevcut web sitesinde ayrıntılı bilgi görüntüler. Bu bilgileri kendi sitenizin SEO işlemleri ve rakip firma analizi için kullanabilirsiniz. IP bilgisi (IPv4 ve IPv6) konumu, DNS, whois verileri, yönlendirme, Aynı ip üzerinde yer alan diğer siteler, kara listeler ve ASN bilgilerini bulabilirsiniz.  Kendi IP adresinizi öğrenebilirsiniz.  (MyIP sekmesinden ) Her alan için Alexa Quantcast sınıflandırma, DMOZ, sosyal medya faaliyeti, WOT sıralaması , whois veri ve PageRank bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

BGP, IPv4, IPv6 alt ağ, bağlı sağlayıcıları (çift), sunucular barındırılan etki alanları, whois veri numarası, Bogon alt ağlar barındırılan ve spam barındıran alt ağlara ait tüm bilgilere erişebilirsiniz.

456 kez indirildi
Halit Vuran