Google Play Apk Uygulaması İndir

Google Play Apk Uygulaması İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.19 Mb
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (7.19 Mb)
6477 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

 Google Play Apk Uygulaması 6.1.83 – Google Play Store Uygulama Mağazası İndir –

Son Güncel Google Play Store, Android tabanlı mobil cihazlar için Google tarafından geliştirilmiş Uygulama,Oyun ve E-Kitap indirmeye yarayan sanal mağazasıdır.

İndireceğiniz Google Play Store Apk Uygulaması en son güncel uygulamadır. 

Yüzlerce kategori ve Yüzbinlerce uygulama içerisinden Ücretli veya ücretsiz uygulamalar ve oyunlara ulaşmanızı ve indirmenizi sağlayacak bu apk sayesinde ihtiyaç dtuyabileceğiniz her şeye tek uygulama altından ulaşabileceksiniz. Bir çok akıllı telefonda bu uygulama ön tanımlı olarak gelmekte olup bir çok sebepten dolayı yeniden yüklemeniz gerekebilir.

Download-Install-new-Google-Play-Store-APK-Android

Google Play haricindeki uygulamaları Telefonunuza indirmeniz için yapmanız gereken bir kaç ufak işlem bulunmaktadır.

Android 4.0 ya da daha sonraki bir sürümü ile çalışan akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde Ayarlar menüsüne gidin ve Bilinmeyen kaynakları seçin. Bu opsiyonu seçmek, Google Play Store dışından uygulama yükleyebilmenize olanak

Kısacası Google Play Store Uygulaması Android tabanlı bir cihazın kalbidir diyebiliriz. O olmadan uygulamalara ve oyunlara ulaşmanız çok zor olacaktır. Dışardan uygulama arayıp bulmak yerine bu sanal mağazayı telefonunuza indirerek çok kısa bir süre içerisinde yüzbinlerce uygulamaya tek ekran üzerinden ulaşabilecekisniz.

 

Google Play Apk Nasıl İndirilir

Google Play Apk indirmek için yukarıda bulunan Programı indir düğmesine tıklamanız yeterlidir.  Daha sonra telefonunuza indirdiğiniz bu apkyi çalıştırmak için ikinci parağrafta yazılı olan işlemleri yaptığınızdan emin olunuz.  Eğer burada yazılan işlemi yerine getirdiyseniz sorunsuz olarak Google Play Store Uygulamasını kullanmaya başlayabileceksiniz.

Yandex Disk Aracılığı ile İndirme

Sayfamızda indir düğmesine bastıktan bir süre sonra Yandex disk sayfasına yönleneceksiniz. Bu sayfada sağ tarafta bulunan indir düğmesine basmanız indirme işlemine başlamak için yeterlidir. 

 

6477 kez indirildi
Halit Vuran