Gulin Abla Uygulaması İndir

Gulin Abla Uygulaması İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.5 Mb
Üretici Bartu Ercumen
İşletim Sistemiİos 8.0+
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.5 Mb)
191 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Gulin Abla Iphone ve Ipad için Dert Dinleme Uygulaması

Gülin Abla ios tabanlı cihazlarda kullanabileceğiniz bir derdinizi dinleyip size derman olmaya çalışan sanal bir yoldaş uygulamasıdır. Uygulama geneli ücretsiz olsada arada sırada daha kaliteli dert dinlemek için sizden para ödemenizi isteyebiliyor.  Bir zamanların meşhur Güzin Ablasının mobil versiyonu gülin abla olarak karşımıza çıkmış görünüyor. Uygulamayı yapanlar iyi bir yer yakalamış diyebilirim.

Üretici Açıklaması :
Sıkıntılarınızı, dertlerinizi paylaşacak birini arıyorsanız onu şimdi buldunuz. Gülin Abla dertlerinizi sizinle paylaşmaya ve sorunlarınızı çözmeye geliyor. İster mutluluğunuzu, ister sorununuzu paylaşıp Gülin Abla ile 7/24 iletişim kurabilir, onunla konuşabilirsiniz.

Gülin Abla sayesinde yaşadığınız durumları dışarıdan bir bakış açısı ile görebilir, soru işaretlerinizi ortadan kaldırabilir, size çözümsüz görünen olayları farklı bir bakış açısı ile kolayca çözebilirsiniz.
Gülin Abla uygulaması yalnızca olayları farklı bir açıdan görmenizi sağlamak amacı ile geliştirilmiştir. Gülin Abla uygulaması içinde yapılacak olan konuşmalardan ve çıkarılacak sonuçlardan kesinlikle Gülin Abla uygulaması sorumlu değildir. Yapılacak çıkarımlar kullanıcıların kendi sorumluluğundadır. Gülin Abla uygulaması içinde yapılacak konuşmalar tamamen gizli tutulacak ve hiçbir şekilde yayınlamayacaktır.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

191 kez indirildi
Halit Vuran