İBB Yol Gösteren Mobil Apk

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Üreticiİstanbul BB
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

İBB Canlı Navigasyon Uygulaması

İstanbul Büyükşehir Beldiyesi tarafından yapılmış olan en hayırlı işlerden başında yer alan bu canlı navigasyon uygulaması başta istanbul olmak üzere Marmara bölgesindeki trafik yoğunluğunu anlık olarak size yansıtarak sizi trafiğin en az olduğu güzergahlara yönlendirmeyi hedeflemektedir.

İbb Yol Gösteren Nedir Ne İşe Yarar

Yoldaki rehberiniz İBB Yol Gösteren, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilmiş, iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumlu, İstanbul başta olmak üzere, Marmara bölgesini kapsayan, anlık trafik yoğunluk bilgilerine göre oluşturulan rotalar takip edilerek en kısa sürede sizi hedefinize ulaştıracak olan en kapsamlı canlı navigasyon uygulamasıdır.

Uygulama Genel Özelikleri


İBB Yol Gösteren sayesinde, hedefinizi Arama çubuğuna yazarak arayabilir, kategorilere göre ayrılmış bölümden seçebilir ya da sesli komutla hedefinizi oluşturabilirsiniz.

FAVORİLER
Hedefinize ilişkin detayları görüntüleyebilir, sık kullandığınız hedeflerinizi favorilerinize ekleyerek, hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

SOKAK GÖRÜNÜMÜ
Seçtiğiniz yerin ya da hedefinizin sokak görünümüne göz atarak, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

SEYAHAT PLANLAMA
İBB Yol Gösteren, sizleri hedefinize en kısa sürede ulaştıracak alternatif rotaları, toplam mesafe ve tahmini varış süreleri ile birlikte sunar. Seçtiğiniz rotayı kullanarak, sizi hedefinize ulaştırmak üzere, sesli olarak varış noktanıza kadar sizi yönlendirir. Seçtiğiniz rotadan çıktığınızda, otomatik olarak tekrar yeni rota oluşturarak, sizi hedefinize ulaştırır.

TOPLU ULAŞIM
İBB Yol Gösteren, tüm İETT, Toplu taşıma ve Metro Hatlarıyla da entegre çalışmakta olup, kullanıcılara toplu ulaşım seçeneklerini de alternatifler arasında sunmaktadır.

MARMARA BÖLGESİ’NDE TRAFİK BİLGİSİ
İBB Yol Gösteren belirlediğiniz rota üzerinde trafik kazası, yol çalışması, ya da trafik akışını etkileyen herhangi bir olumsuzluk meydana gelmesi durumunda, otomatik olarak yeni rota oluşturarak, sizi en kısa sürede hedefinize ulaştırır.
İBB Yol Gösteren uygulamasında, internet bağlantınız olmadığı durumda da alternatif rotalar belirleyerek, hedefinize ulaşabilirsiniz.

CANLI KAMERA GÖRÜNTÜSÜ
Seyahatiniz süresince, rotanız üzerindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi trafik kamera görüntülerini canlı olarak izleyebilirsiniz.

NÖBETÇİ ECZANELER – OTOPARKLAR
İBB Yol Gösteren uygulaması ile İstanbul’daki nöbetçi eczaneleri görebilir, otoparkların doluluk bilgilerine ulaşabilir ve bu noktalara rota oluşturabilirsiniz.

KULLANICI DOSTU
Kullanıcı dostu, sade arayüzü ve menüleri sayesinde, İBB Yol Gösteren ile kolay ve hızlıca kaydettiğiniz favori rotalarınıza, yerlerinize navigasyon yapabilirsiniz.

GECE – GÜNDÜZ MODLARI
İBB Yol Gösteren’de zamana göre gece ve gündüz modlarını seçebilir, 2 veya 3 boyutlu harita görünümü ile navigasyon yapma keyfini yaşayabilirsiniz.

BİLDİRİM PAYLAŞMA
Seyahatiniz esnasında, İBB Yol Gösteren uygulaması üzerinden siz de yol çalışması, trafik sıkışıklığı, trafik kazası, yolda tehlike arz eden durumları bildirim menüsünden paylaşabilir, bu bilgilerin diğer kullanıcılar tarafından görülmesini sağlayabilirsiniz.

FAVORİ YERLERİ PAYLAŞ
Haritadan seçtiğiniz veya kaydettiğiniz yerleri mesaj, e-posta yoluyla veya sosyal medya hesaplarınızdan yakınlarınızla paylaşabilirsiniz.

ÇOKLU DİL SEÇENEĞİ
İBB Yol Gösteren; Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve İtalyanca dil seçeneklerini sunmaktadır.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar
Nullam lectus libero suscipit fringilla elementum