İmar Durumu Sorgulama

İmar Durumu Sorgulama

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticinVisionSoft
İşletim SistemiAndroid 4.1+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
699 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 1]

İmar Durumu Sorgulama Uygulaması tüm türkiye genelinde belediye sistemlerine entegre bir şekilde çalışan güncel ve doğru imar bilgilerine ulaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.   Uygulama sistemi içerisine henüz dahil edilmemiş bazı belediyeler bulunmakla beraber program sürekligüncellenmekte ve belediyeler imar durumu sorgulama hizmetlerini kullanıma açtıkları anda gerekli
imar-bilgileri-sorgulama-apkeklemeler yapılmaktadır.  Çeşitli nedenler ile telefonlarda oluşan hataları veya kayıtlarının hatalı olduğunu düşündüğünüz belediye imar bilgilerini yazılımcı firmaya ulaştırdığınızda hemen sizin veridğiniz bilgiler teyit edilerek doğruluğu durumunda gerekli güncellemelerin yapılacağını belirten firma işini ciddi yapmakta olduğunu göstermektedir.

Ucretsizprogram.org olarak kullanıcılarımıza en iyi ve ücretsiz kaliteli uygulama ve programları sunmaya çalışmaktayız. İmar durumu sorgulama için sitemizde birçok uygulama mevcuttur arama bölümümüzü kullanarak erişmeniz mümkündür.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

699 kez indirildi
Halit Vuran