İngilizce’de Zamanlar Programı İndir

İngilizce’de Zamanlar Programı İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.3 MB
ÜreticiTurgut Kuzan
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.3 MB)
541 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Ücretsiz bir program olan İngilizce’de Zamanlar öğrenciler ve ingilizce öğrenmek isteyenler için gayet güzel ve kullanışlı bir yazılımdır.  Program sayesinde İngilizce dili içerisinde kulanılan tüm zamanlar ile ilgili cümle kurmak ve cümlelerin yapısını anlamak çok daha kolaydır.  Program kullanış biçimine baktığınızda ingilizce cümle kurmayı kolaylaştırma üzerine kurgulandığı görülmektedir.  Bir çok dilde olan zaman kavramını ingilizce için daha iyi anlamanızı sağlayacaktır.

ingilizcede-zamanlar-programiProgram içerisinde 22.000 kelimeden oluşan ingilizce sözlüğü bulunmaktadır. Bu sayede çok geniş cümle ve zaman özelliklerine ulaşabilirsiniz. 

Bir Turgut Kuzan programı olan Türkçe ve İngilizce zaman kavramlarını anlamanız için özellikle öğrenciler ve ingilizce öğremek isteyenler için harika bir bedava ingilizce öğrenme programıdır.

Aynı zamanda öğrenciler için bir çok yararlı programımız bulunmaktadır sitemizde öğrenci ve eğitim programlarını aratarak bu yazılımlara erişebilirsiniz.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

541 kez indirildi
Halit Vuran