Screencastify – Ekran Video Kaydedici Eklentisi

Screencastify – Ekran Video Kaydedici Eklentisi

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.17 Mb
Üreticihttps://www.screencastify.com
İşletim SistemiChrome
Eklenme Tarihi8 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (10.17 Mb)
97 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Ücretsiz Chrome Ekran Video Kaydedici Eklentisi

Screencastify, Google chrome için geliştirilmiş ve ekrandaki olup biten herşeyi kaydetmeniz için tasarlanmış bir eklentidir. Bu eklenti sayesinde çalışmalarınızı hızlı bir şekilde kaydedebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz bu videoları çok hızlı bir şekilde hemen youtube ekleyebilirsiniz. Eklentinin kullaınımı çok kolaydır. Eklentiyi yüklemen için öncelikle yukarıda bulunan hemen indir düğmesine basınız ve açılan pencerede sağ tarafta bulunan chrome ekle tuşuna basmanız yeterlidir.  Bu aşamadan sonra eklenti chrome sağ üst köşesine sinema şeridi şeklinde bir düğme olarak eklenecektir. Buraya tıkladığınz zaman eklentinizin bir kaç basit ayarını yapabiliyorsunuz.  Tab Deskpot ve Cam şeklinde üç ana menüsü vardır. Tab kısmında video formatı mikrofon sesi gibi temel ayarları yapabilirsiniz.

Eklentiyi çalıştırdığınız andan itibaren ise ekranın sağ alt köşesinde kullanabileceğiniz işaretleme araçları karşınıza çıkacaktır böylelikle bir alanı işaretleyebilir veya daha parlak hale getirerek ilgiyi oraya yönlendirebilirsiniz.  Ayrıca Cam bölümünden kendinizide videonun içerisine dahil edebilirsiniz.

Aşağıdaki videoada kısaca ayarları ve ne işe yaradığı anlatılmaktadır.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

97 kez indirildi
Halit Vuran