İşcep iphone indir

İşcep iphone indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiTürkiye İş Bankası
İşletim Sistemiios 8.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
528 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 2 Oyu: 3]

İşcep Iphone Apk indir ve Yükle

İşbankasının Mobil platformu olan iş cep uygulaması ile bir çok işleminizi cep telefonunuzdan kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İşcep Iphone, ipad ve  Ipod Uygulaması ile havale gönderebilir, kredi kartı, vergi, ssk, bağkur, fatura ödemelerinizi yapabilir aynı zamanda fatura ödeme talimatları oluşturabilirsiniz.  Aynı zamanda Apple Watch ile tam uyumlu bir uygulamadır. Son güncellemesi ile beraber siri aracılığı ile tanımlanan hesaplara havale gönderebilirsiniz. Türkiyenin ilk mobil platformu olan işcep güvenlik olarakta bir çok önlemi kendi içinde almış durumda. Çok sık bankacılık işlemi yapıyorsanız elinizin altında olması gereken bir uygulamalar arasında olduğunu söyleyebilirim.

Üretici Açıklaması ;

Telefonunuza yükleyeceğiniz İşCep uygulaması ile hesap bilgilerinize kolayca ulaşabilir, avantajlı fiyat ve oranlarla işlemlerinizi hızlı, güvenli ve kolay gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı, fatura ödeme, para aktarma işlemleri ve daha fazlası İşCep’te sizi bekliyor.

 

Hem bireysel hem ticari müşterilerimizin kolayca kullandığı İşCep uygulamasını telefonunuzun tarayıcısına www.isbank.com.tr/indir yazarak hemen yükleyin, siz de İşCep kolaylıklarıyla tanışın.
Destekleyen Telefonlar

İşCep uygulaması aşağıdaki özelliklere sahip telefonları desteklemektedir.

• iOS 8 ve üzeri
• Android 4.0.3 ve üzeri
• Windows Phone8 8.0 ve üzeri

Lütfen Oy Verin
[Toplam : 2 Oyu: 3]
528 kez indirildi
Halit Vuran