Jocula Batarya Saver İndir

Jocula Batarya Saver İndir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiCassand Harmer
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
239 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Jocula Android için Batarya Koruma Uygulaması – Ücretsiz İndir ve Yükle

Jocula  güçlendirici uygulaması arka planda çalışan uygulamaları ve servisleri optimize ederek ram tüketimini azaltır, aynı zamanda depolama alanızı boşaltır ve soğutma sistemine müdahale ederek pil ömrünüzü arttırır. Böylelikle günlük kullanımda pil tüketimizinzi %25e varan oranlarda geliştirir. Jocula telefonunuzu soğutmaya ve pil ömrünüzü optimize etmeye yardımcı olan Android için Pil Tasarrufu uygulamasıdır.

Jocula Nedir, Nasıl Kullanılır?

Başarılı olduğunu söyleyebileceğimiz uygulama üç temel bölümden oluşmaktadır. Phone boster, Cpu cooler master ve Battary saver bölümleri ile telefonunuzda kontrolü elinizde tutarsınız.

Jocula Uygulamasının Temel Özellikleri ; 

Phone Booster  ; 
Akıllı telefon temizleyicisi sayesinde, ram ve arka planda çalışan uygulamaları optimize eder. Atık dosyaları siler ve hem hız hemde alandan tasarruf sağlar. Uygulama %60 gibi bir hız artışı sağladığını iddia etsede o rakamlara ulaşmadığını biliyoruz. Ama genel anlamda telefonunuzu rahatlattığını söyleyebiliriz.

Battery Saver ;
Pil ömrünü optimize etmek için size tüm kullandığınız uygulamaları ve pilinizi sömüren uygulamaları detaylı bir şekilde sunar. İhtiyacınız olmayanları kapatarak pil tasarrufunda bulunabilirsiniz.

CPU Cooler Master
İşlemci soğutucu ile android cihazınızın fazla ısınmasını engeller. Fazla ısınan cihaz daha zor çalışır, takılır, kasılır. Soğutmak önemlidir söylediğini yapıyormu test edemedik ama uygulama kullanıcıları azda olsa işe yaradığını belirtiyorlar.

239 kez indirildi
Halit Vuran