Kamasutra Android Apk

Kamasutra Android Apk

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu10.5 Mb
ÜreticiSupaApps
İşletim SistemiAndroid 2.3+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (10.5 Mb)
556 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Kamasutra Android Uygulaması – Kamasutra Android App Free Download

Kamasutra 3D Sex Positions Uygulaması adındanda anlaşılacağı üzere tanıtmak için Çok Fazla uzatmaya gerek duymayacak bir uygulama. Amacı kişilerin sex hayatına değişiklik katmak. Android uygulaması ile artık her şey gibi buda yanı başımızda olacak. Uygulama 3 boyutlu görselliği kamasutra-app-androidsayesinde diğer benzer uygulamaların önüne geçiyor.  Uğruna filimler belgeseller çekilen Kamasutranın bu denli ele ayağa düşmesi biraz komik olsada cinsel hayatında canlılık arayan varsa uygulamayı indirip ücretsiz olarak full sürüm olarak kullanabilir.  Dil olarak ingilizce olsada anlatmak istediği olayı hiç ingilizce bilmeden bile sanki türkçe imiş gibi kolaylıkla anlayabilirsiniz.  Uygulamanın +18 için olduğunu belirtmek gerekirmi bilmiyorum ama içeriğinin çoklu ortamlarda şok etkisi yaratacağını unutmamanızı tavsiye ederim.

Uygulama Mobogenie Mobil Market aracılığı ile güvenle indirilmektedir.  Mobogenieyi denemediyseniz mutlaka bir göz atmalısınız.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

556 kez indirildi
Halit Vuran

Kamasutra Android Apk Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Ziya dedi ki:

    Oooo kamasutra, bayılırım. indirin indirin şahane şeyler var.