Knife Hit Apk Iphone indir

Knife Hit Apk Iphone indir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu63 Mb
ÜreticiKetchapp
İşletim Sistemiİos 8.0+
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (63 Mb)
135 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Knife Hit Ios Oyunu – Ücretsiz Bıçak Atma Oyunu

Knife hit adındanda anlışalacağı üzere bıçaklarla haşir neşir olacağımız eğlenceli bir ios oyunudur.  Bıçakları hedeflere düzgün bir şekilde yollamaya çalışıyor ve böylelikle bir sonraki daha zorlu etaba geçmeye hak kazanıyoruz.

Knife Hit Nasıl Oynanır, Çeşitli kademeleri geçtikten sonra boss olarak tabir edilen bölüm sonlarındaki zorluklarıda tamamlamanız gerekiyor. Oyun çok eğlenceli olmakla beraber bazı ufak tefek eksiklikleri var. Eğer bir oyunda boss bölümünü geçemezseniz sizi başa attığı zamanlar olabiliyor.  Her 5 aşamada bir karşınıza çıkan patronları yenmek zorunda olduğunuzu unutmayın. Kütüklere bıçakları doğru bir şekilde fırlatmayı başardığınız anda kütükleri parçalayabilirsiniz.

Genel olarak kullanıcıların çokça beğendiği hatta ituneste en çok indirilenler arasına girdiğini söylebileceğimiz bir oyunu bizde tavsiye ediyoruz. Nişancılık türü oyunlardan hoşlanıyorsanız mutlaka telefonunuzda veya tabletinizde bulundurmalısınız.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

135 kez indirildi
Halit Vuran