Letgo indir Android Apk

[rating_form id="1" txt_score="%1$s"]
[rating_form id="1" score="false" total="false"]
[rating_form_results id="1"]
  • Lisans Ücretsiz
  • ÜreticiLetGo
  • İşletim Sistemi A

Letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat Android Uygulaması

Letgo ile tüm 2.el ve sıfır eşyalarınızı, arabanızı, hatta evinizi satabilirsiniz. Uygulama mobil platformlarda daha sorunsuz ve hızlı çalışması için tasarlanmıştır. Satıcı ve alıcıyı direk karşı karşıya getirmesi nedeniyle komisyon veya aracılara ödenecek ücretler ortadan kalkmaktadır. Yanlız bazı kullanıcıların işin suyunu çıkartıp, kirbit çöpünden,selpak mendile kadar herşeyi sattığınıda görmekteyiz.

Üreticinin Açıklaması ; 

letgo ile kullanmadığın eşyalarını satarak kolayca para kazanabilir veya milyonlarca ürünü çok uygun fiyatlara alabilirsin. Elektronik ürünler, oyunlar, kıyafetler, arabalar, mobilya, dekorasyon ve çok daha fazlası letgo’da seni bekliyor. Hürriyet, HaberTürk, Posta ve Webrazzi haberlerinde letgo’ya yer vermiştir. Google tarafından ”2016’nın en iyi uygulamaları”ndan biri olarak seçildi.

letgo, ikinci el ürün almak ve satmanın en hızlı ve kolay yolu. Milyonlarca insan letgo’yu çoktan indirip kullanmaya başladı bile. Çünkü letgo;

• ÇOK HIZLI: letgo ile sadece bir kaç saniye içinde ilan verebilirsin. Satmak istediğin ürünün resmini çeker çekmez devreye giren “görüntü tanımlama teknolojisi” ürünün ne olduğunu anlar ve yapay zekası sayesinde ürüne en uygun başlığı otomatik olarak koyar. Böylece, ürününü listelemek için ek bir şey yapmana gerek kalmaz. Üstelik, letgo bu teknolojiye sahip ilk ve tek ikinci el alış satış uygulamasıdır.

• KULLANIMI ÇOK KOLAY: letgo sana bulunduğun yerdeki en popüler ürünleri gösterir. İster etrafındaki ürünleri keşfedebilir, ister almayı planladığın ürünü arayarak sonuçlara ulaşabilirsin. Alıcı ve satıcılarla uygulama üzerinden anında sohbet edebilirsin. Lokasyon bazlı olduğu için, anlaştığın kişi işe yüzyüze buluşarak alışverişini tamamlayabilirsin.

• GİTTİKÇE BÜYÜYOR: Çoktan letgo kullanmaya başlamış dünya çapında milyonlarca insan her gün yüz binlerce ürün yüklüyor ve satın alıyor. Bu sayede hiçbir yerde bulamayacağın çeşit çeşit ürünlere letgo’dan ulaşabilirsin.

Web sitelerinde kampanya ilanı kovalamak yerine alışverişi ucuza getirmenin yolu sana en yakın online 2. el pazarı letgo.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
elit. dapibus fringilla libero ut sit massa Sed