MacClean İndir

MacClean İndir

LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu10 Mb
ÜreticiiMobile
İşletim SistemiMac 10.4 Tiger+
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (10 Mb)
222 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

MacClean Mac İşletim sistemi için geliştirilmiş bir ücretsiz bakım ve performans iyileştirme yazılımıdır.  Windows işletim sistemelerinde hep başımıza gelen sistemin şişmesi ön belleğin dolması gibi sorunlar azda olsa mac içinde geçerlidir. Cihazınızın Performansında bir düşüş sezdiyseniz bu programı yükleyerek ön bellekte oluşan atıkları, çöp dosyaları, gereksiz çerez ve internet verilerini silerek performansta ciddi bir artış kaydedebilirsiniz. Mac hızını arttırmak istiyorsanız mutlaka MacClean indirmelisiniz.  Mac’inizi yavaşlatan gereksiz dosyaları kaldıran ve daha stabil, sağlıklı, performanslı çalışmasını sağlayan MacClean kesinlikle indireniz gereken bir uygulamadır.

Uygulamanın kullanışı çok basittir. Programı yükledikten sonra açılan menüde sol tarafta bulunan 9 farklı seçenek göreceksiniz. Bu seçenekleri teker teker tıklayarak açılan menüden Tarama ve temizlik düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Mac 10.4 tiger ve üstü işletim sistemlerinde çalıştığını hatırlatmak isterim.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

222 kez indirildi
Halit Vuran