Advanced SystemCare Ücretsiz İndir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiIOBIT
 • İşletim Sistemi W
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Advanced SystemCare Bilgisayar Performansı arttırma ve Bakım Programı

Advanced System Care Programı ile bilgisayarınızın performansını geliştirebilir ve kullanılabilecek en iyi düzeye getirebilirsiniz Hızınızı  en üst seviyede tutabilirsiniz. Ayrıca içinde barındırdığı ek güvenlik tedbirleri ile bilgisayarınızı koruma altına alır Tarayıcı ana sayfasının değişmesine karşılık engelleme yapabilirsiniz.

Advanced System Care,  piyasada ücretsiz olarak edinebileceğiniz en iyi bilgisayar hızlandırma ve bakım programlarının başında yer almaktadır.

Advanced SystemCare Özellikleri

Pcnizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ev kullanıcısı için ücretsiz versiyonun yettiği bir program olarak karşımıza çıkıyor. Zaman içerisinde Windows işletim sisteminin genel problemi olan atık dosyalar, gereksiz kayıt defteri girdileri gibi bir çok sorun nedeniyle şişme ve hantallaşma problemleri ile karşılaşırız. Bu sorunlara yol açan problemleri çok basit bir kaç hareketle kolaylıkla sona erdirebilir ilk günküne yakın bir hızda windows işletim sistemine tekrar sahip olabilirsiniz. Sistem optimizasyonu araçları ile sizi atık dosyalardan kurtaran ASC optimizasyon işlemleri ile bu bakımları periyodik hale getirme şansıda verir.

Advanced SystemCare içinde barındırdığı araçlara baktığımızda; Kayıt Defteri düzenleyicisi, Gereksiz Dosya Temizleme Araçları, Disk Birleştirme, Açılış hızlandırma, Tarayıcı koruma Araçları gözümüze çarpıyor. Gereksiz dosya temizleme aracı ile bilgisayarınızda oluşan çöplerden kurtulursunuz. Bilgisayrınızda oluşan atık dosyalar işlem sürelerini uzattığı için bilgisayarınızın hızına direk etki eder. Disk birleştirme sayesinde diskinizde zamanla oluşan hataları ve boşlukları doldurarak daha stabil bir diske sahip olabilirsiniz. Disk performanının artması bilgisayarınız tüm işlemlerine olumlu yansıyacaktır.   Windows açılışı hızlandırma konusundada hatırı sayılır özellikleri içinde barındıran ASC ile bilgisayarınızın başlangıcında çalışan tüm uygulamaları görür ve gereksiz olanları kaldırabilirsiniz.  Bilgisayar Açılırken bulunması gereken en önemli uygulamalar genellikle Antivirüs ve diğer güvenlik araçlarıdır. Onun haricinde özel olarak açılışta olmasını istemediğiniz tüm yazılımları inaktif ederek açılışta daha hızlı bir şekilde karşınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Advanced SystemCare  Tarayıc güvenliğine önem verdiğini görüyoruz. Program içerisinde bulunan tarayıcı koruma araçlarına göz attığımızda tarayıcı eklentisi kaldırma ve Anasayfa değiştirme engelleme konusunun üstünde durulduğu görülüyor. Birçok yazılım kurulum yaptığı zaman tarayıcılara eklentiler, toolbarlar,uzantılar eklerler bu zamanla tarayıcınızın güvenliğini ve dolaysıyla sizin güvenliğinizi tehlikeye atar. Tarayıcınız bu yazılımlar veya internette girdiğiniz bazı sitelerin müdahalesiyle ana sayfa değişikliğine maruz kalabilir. Bazen kolaylıkla düzeltilebilen bu sorun özellikle güvenlik zaafiyeti oluşturan yazılımlar tarafından kilitlenebilir. Eğer bir uzman değil iseniz bunu kolaylıkla kaldırmanız çok zordur. İşte tam bu esnada ASC devreye girer ve ve bir kaç küçük dokunuşla anasayfa değiştirme ve korumaya alma işlemini yapabilirsiniz.

Advanced SystemCare Kurulumu

ASC kurulumuda kullanması kadar basit olan bir programdır. Düşük sistem kaynakları tüketmesi ve içerisinde barındırdığı araçları ile kullanıcı dostudur. Kurulum aşaması ilk olarak  Adwandec SystemCare indirme işlemi ile başlıyor. Daha sorna setup dosyasını çift tıklama ile hızlıca kuruyoruz. Varsayılan ayarları bir kullanıcının işini yeterince görecektir bu nedenle burada değişiklik yapmanıza gerek bulunmamaktadır.  Kurulum Tamamlandıktan sonra masaüstüne ve programlar menüsüne kısa yolu tanımlanmış olacaktır. Ayrıca sistem başlangıcınada kendi ekleyen yazılım her bilgisayar açılışında otomatik olarak devreye girecektir.

ARTI YÖNLERİ 

Birçok Optimazasyon Aracı

Türkçe dil desteği.

Basit ve Kullanıcı dostu Ara Yüz

Tarayıcı Güvenliği ve Koruması Araçları

Ücretsiz Versiyonu

EKSİ YÖNLERİ 
 Otomatik Güncellemenin Ücretli Sürümde olması
Ücretsiz Sürüm ve Ücretli Sürüm Arasında Güvenlik Araçlarının çokluğu
Eğer Sizde eksi ve Artı yönleri konusunda fikir belirtmek isterseniz bize yazabilirsiniz.
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar