MediaGet Mac Os X Torrent Programı

MediaGet Mac Os X Torrent Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu483 Kb
ÜreticiMediaget
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (483 Kb)
609 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

MediaGet – Mac Os X İçin En Hızlı Torrent İstemcisi

MediaGet , Çok geniş medya arşivi ile Torrent dünyasında çığır açan sayısız alanda hızlı ve kolay indirme yapmanıza olanak sağlayan basit bir arayüzle kullanımı çok kolay olan Kaliteli bir torrent İstemcisidir.

Macintos İşletim Sistemini kullandığınız Masaüstü Bilgisayarınızdan Müzik, Film, Program ve oyun olarak katagorilendirilmiş alanlarda gelişmiş filtreleme özelliklerini kullanarak aradığnızı hızlı bir şekilde bulabilmenizi sağlar.

MediaGet - Mac Os X İçin En Hızlı Torrent İstemcisi

MediaGet – Mac Os X İçin En Hızlı Torrent İstemcisi

Aradığınız dosyaları bulmanızdan hemen sonra indirme işlemini çok hızlı bir yerine getirmeye başlar.   Mediaget, aynı zamanda içerisinde bir medya player bulundurmaktadır. Bu sayede indirdiğiniz medya dosyalarını tamamlanmadan bile oynatabilir böylelikle doğruluğunu kontrol etme imkanına ulaşırsınız.

Mediaget Torrent takibi yapmanıza olanak sağlayan işlevsel araçları ile en çok indirilen veya indirme hızı en iyi olan torrent dosyalarını görebilir ve buradan istediğiniz gibi seçimler yapabilirsiniz.

Mediaget İçerisinde barındırdığı kütüphanesi ile indirdiğiniz tüm dosyaları kendinize göre düzenleyerek arşiv oluşturma olanağını size sunmakta böylelikle indirdiğiniz tüm dosyaları bir düzen içerisinde saklamanıza olanak sağlar.

Aradığnıız tüm dosya ve medya öğelerini hızlı, güvenli ve kolayca indirmek için Mediaget programı en iyi seçim olacaktır. Program Basit arayüzü ile size kullanıcı dostu bir kullanım sunacaktır.

 

 

609 kez indirildi
Halit Vuran