Merge Plane Ios Oyunu

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiShannan Klwx
 • İşletim Sistemi I
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Merge Plane – Best Idle Game Iphone Oyunu

Merge Plane uçakları birleştirerek daha iyi ve daha hızlı uçaklar yapmanız gereken bağımlılık yaratabilecek bir taraftanda çok sıkabilecek bir oyun. Şarjınızın öğleni bulmamasını sağlayabilecek kadar gözünüzü ayıramayabilirsiniz.   Oyunda mantık Sürekli gelişimdir. Hep daha iyi hep daha hızlı üzerine kurgulanmıştır. Android Merge Plane için bir çok mod bulunmaktadır. Fakat ios yapısı gereği buna izin vermiyor. Bir çok sitede merge plane ios modu olduğunu yazan başlıklar olsada bunların çoğu yanıltıcıdır.

Merge Plane Oyunu

Merge Plane

Merge Plane Nedir? Nasıl Oynanır? 

Kendinize ait bir hava Limanınız olacak. Burada onlarca küçük uçağınız var ve bunları birbiri ile birleştirerek çok çeşitli uçaklar elde etmek için uğraşacaksınız. Bunun için yeni parçalar bulmaya çalışacaksınız. Bu parçaları bulurken karşınızda aaa bedava parça bir reklam izlesem ne olurki derken bulacak ve öğlen olduğunda şarjınızın bitmiş olduğunu farkeedeceksiniz. İşte bu denli kendine bağlayan değişik bir oyun Merge Plane
Android Merge Plane Oyununu indirmek için tıklayınız. 
Merge Plane Click & Idle Tycoon oyun içinde gelişim aşamasını zorlayan bir yapıdadır. Ya gerçekten para harcamaya iter yada sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli bir mod bulma çabasına iter.   Ama kendi oyun deneyimlerimdende bildiğim gibi hileli bir moda girerseniz oyundan zevk alamazsınız. En azından belirli bir süre mod Apk olayına girmemenizi tavsiye ederim.

Merge Plane Ücretsiz İndir & Kur 

Iphone için Merge Plane Tamamen ücretsizdir. Fakat oyun içerisinde size sürekli olarak birşeyleri satın almaya iten zorluklar çıkartır. Sabırlı olup devam ederseniz para harcamadanda oynayabilirsiniz. Öncelikle oyunu sitemizde sağ üst köşede bulunan hemen indir düğmesine basarak kurulum ekranına gelmesini sağlamalısınız. Itunes sunucularına otomatik olarak bağlanacak ve kurulum işlemini yapacaksınız. Daha sonrasında ise sizden istediği izinleri vermeniz yeterli olacaktır.

Merge Plane Free Apk Download 

Merge Plane is an addictive game that will connect you. Because it is based on continuous development, you will be surprised at how time flows. There are many different Merge Plane Apk Modes. Merge Plane is an original card game. The game is extremely fun and simple. It has a simple purpose of developing new airplanes but it will connect you with it.

 Merge & Develope Your Airline!

Ever wanted to be an captain? Ever wanted to be an air giant? Take control of your very own parking apron and air line.
Buy, merge and manage your planes so you can make them fly to earn money!
Start your airline empire today!

Merge Plane Oyunu Videosu 

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar