Merge Plane – Uçak Yapım Oyunu İndir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiMerger Games
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Merge Plane – Click & Idle Tycoon Android Oyunu

Merge Plane bağımlılık yaratacak derecede sizi kendisine bağlayacak bir oyundur. Sürekli gelişim üzerine kurulu olduğu için bir anda zamanın nasıl aktığına şaşıracaksınız.  Bir çok değişik Merge Plane Apk Modu bulunmaktadır.  İndireceğiniz Merge Plane oyunu orjinal halidir.  Oyun son derece eğlenceli ve basittir. Yeni uçaklar geliştirme gibi basit bir amacı vardır ama sizi kendisine bağlayacaktır.

Merge Plane Nedir? Nasıl Oynanır? 

Kendinize ait bir hava Limanınız olacak. Burada onlarca küçük uçağınız var ve bunları birbiri ile birleştirerek çok çeşitli uçaklar elde etmek için uğraşacaksınız. Bunun için yeni parçalar bulmaya çalışacaksınız. Bu parçaları bulurken karşınızda aaa bedava parça bir reklam izlesem ne olurki derken bulacak ve öğlen olduğunda şarjınızın bitmiş olduğunu farkeedeceksiniz. İşte bu denli kendine bağlayan değişik bir oyun Merge Plane
Merge Plane Click & Idle Tycoon oyun içinde gelişim aşamasını zorlayan bir yapıdadır. Ya gerçekten para harcamaya iter yada sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli bir mod bulma çabasına iter.   Ama kendi oyun deneyimlerimdende bildiğim gibi hileli bir moda girerseniz oyundan zevk alamazsınız. En azından belirli bir süre mod Apk olayına girmemenizi tavsiye ederim.

Merge Plane Ücretsiz İndir & Kur 

Merge Plane Tamamen ücretsizdir. Fakat oyun içerisinde size sürekli olarak birşeyleri satın almaya iten zorluklar çıkartır. Sabırlı olup devam ederseniz para harcamadanda oynayabilirsiniz. Öncelikle oyunu sitemizde sağ üst köşede bulunan hemen indir düğmesine basarak kurulum ekranına gelmesini sağlamalısınız. Google Play Store sunucularına otomatik olarak bağlanacak ve kurulum işlemini yapacaksınız. Daha sonrasında ise sizden istediği izinleri vermeniz yeterli olacaktır.

Merge Plane Free Apk Download 

Merge Plane is an addictive game that will connect you. Because it is based on continuous development, you will be surprised at how time flows. There are many different Merge Plane Apk Modes. Merge Plane is an original card game. The game is extremely fun and simple. It has a simple purpose of developing new airplanes but it will connect you with it.

 Merge & Develope Your Airline!

Ever wanted to be an captain? Ever wanted to be an air giant? Take control of your very own parking apron and air line.
Buy, merge and manage your planes so you can make them fly to earn money!
Start your airline empire today!

Merge Plane Oyunu Videosu 

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar