Metal Dedektörü Apk indir

Metal Dedektörü Apk indir

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu5.1 Mb
ÜreticiGamma Play
İşletim SistemiAndroid 4.3+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5.1 Mb)
1100 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 2 Oyu: 1.5]

Bedava Android Metal Dedektörü Uygulaması

Android için kullanabileceğiniz bir başka ücretsiz metal dedektörü uygulaması ile yine karşınızdayız.  Bu metal dedektörü diğer uygulamaların aksine herhangi bir şekilde altın gümüş vb. değerli metal değilde her türlü metali bulabileceğini iddia etmektedir.
Bu Metal dedektörü uygulamasının Google Play aracılığı ile güvenli olarak indirilebileceğini hatırlatarak translate kullanarak tercüme edilmiş üretici açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz.

metal-dedektoru-apk-android-indirMetal Dedektör uygulaması manyetik alan değerlerini ölçmek için cihazlar, manyetik sensörü kullanır ve gerçek bir metal dedektörü içine herhangi bir Android döner. Veri μT (mikro testla) görüntülenir. 1μT = 10mg (mili Gauss). Doğada manyetik alanı 25 ile 65 μT (0,25-0,65 G) arasında değişmektedir. Herhangi bir yüksek ölçüm alanında metalin bir göstergesidir. Metal alanı, manyetik alan artar olduğunda. App demir gibi ferromanyetik malzemeler, tespit iyi çalışır ve alüminyum gibi olmayan ferromanyetik malzemeler tespit edemez. App deplasmanda 15cm kadar metalleri tespit iyi çalışır.

Metal Dedektör uygulaması, kullanımı sadece açmak ve etrafında taşımak için kolaydır. Manyetik alan değerleri, metal alanında olduğunu yükselmesi durumunda. App doğruluğu cihazınızda manyetik sensör tamamen bağlıdır ve bu nedeniyle elektromanyetik dalgalar TV, PC’ler … gibi elektrikli cihazlar tarafından etkilenir.

Gerektiği gibi app işe yaramazsa o zaman sorun manyetik sensör bulunuyor. Belki Cihazınız birine sahip değildir. Ya Telefonunuzu işaret ederek sensörleri başlatmak için deneyin ve bir rakam 8 desen döndürün. Doğru okumalar için cihazınızdan manyetik kapaklarını sökün. Manyetik kapakları Android cihazınızda manyetik sensörünü etkileyecektir. Cihazınızın durum varsa, metal elemanları uygulamayı kullanmadan önce davayı kaldırın.

Onlar hayaletler manyetik alanlar üzerinde etkili olduğunu iddia olarak Hayalet avcıları da hayalet tespiti için Metal Dedektörleri kullanın. Ben bu konuda emin değilim ama doğru varsa bana bildirin lütfen.

1100 kez indirildi
Halit Vuran