Microsoft Outlook Android E Posta Programı

Microsoft Outlook Android E Posta Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17 Mb
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (17 Mb)
494 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Microsoft Outlook ücretsiz bir e-posta uygulamasıdır. Android için geliştirilen bu uygulamada e postalarınızı android içerisinde gelen e posta uygulamasından çok daha fazla seçenek ve özelleştirme ile kullanabilir ve postalarınızı daha iyi bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

outlook android e postaAndroid telefonlar ve tabletler için resmi Microsoft Outlook uygulaması.
Outlook, nerede olursanız olun e-postalarınızın, takviminizin, kişilerinizin ve eklerinizin birleştirilmiş bir görünümüyle daha fazla üretken olmanızı sağlayan ücretsiz bir e-posta uygulamasıdır. Oulook tüm e-posta hesaplarınız arasından otomatik olarak en önemli iletilerinizi en üste çıkarır. İletilerinizi hızlıca silmek, arşivlemek veya daha sonra ilgilenmek üzere planlamak için kaydırın. Kolaylıkla takviminizi görün, uygun zamanlarınızı paylaşın ve toplantılar planlayın. Sadece birkaç dokunuşla e-postanızdan, OneDrive veya Dropbox içinden dosyalar ekleyin.

Outlook uygulaması, Microsoft Exchange, Office 365, Outlook.com (Hotmail, MSN de dahil), Gmail, Yahoo Mail, ve iCloud ile çalışır.

——————————

Neden Outlook?

Gelen kutunuzu yönetir
• Outlook gelen kutunuzu sizin yerinize otomatik olarak önceliklendirerek en önemli e-postaları en üste çıkarır . Daha az ilgili e-postalar “Diğer” gelen kutusuna yerleştirilir.
• İletilerinizi hızlıca silmek, arşivlemek veya zamanlamak için kaydırın.
• Zamanladığınız e-postalar daha sonradan gelen kutunuza geri döner.

Yerleşik takvim
• E-posta ve takvim uygulamaları arasında geçiş yapmak artık tarih oldu. Outlook takviminizi de içerir ve randevu anımsatıcısıyla size bildirimler gönderir.
• Uygun toplantı zamanlarını bulup e-posta ile paylaşın veya bir toplantı planlayın.

outlok-android-indirKolay ekler
• Sadece birkaç dokunuşla e-posta, OneDrive, Dropbox ve diğer hesaplarınız içindeki herhangi bir dosyayı görüntüleyin ve ekleyin.
• Telefonunuza indirmemiş olsanız bile, büyük dosyaları gönderin.

Herhangi bir şeyi hızla bulun
• Basit bir dokunuşla gelen kutunuzu sadece okunmamış, bayraklı veya ek içeren iletileri gösterecek biçimde filtreleyin.
• Sadece birkaç harfini yazarak doğru iletileri, kişileri ve dosyaları hızla bulun.
• Outlook en sık iletişim kurduğunuz kişileri gösterir ve ilgili tüm e-postaları, buluşmaları ve dosyaları görmek için doğrudan detaya girmenizi sağlar.

——————————

Geri bildirim veya sorunuz mu var?

• Daha da gelişmiş Outlook için geri bildirimlerinizi bekliyoruz! Lütfen uygulama içinde Ayarlar>Yardım>Desteğe Başvur seçeneklerini izleyerek yorumlarınızı paylaşın. Tüm geri bildirimleri okuyoruz.
• Ayarlar>Yardım>SSS seçeneklerini izleyerek sık sorulan sorulara verilen yanıtlara bakabilirsiniz.

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

494 kez indirildi
Halit Vuran