Microsoft Your Phone İndir

Microsoft Your Phone İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.97 Mb
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows 10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (10.97 Mb)
120 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Bilgisayarınızdan Sms Gönderin Arama Yapın

Microsoft Your Phone ,  Android ve IOS tabanlı tüm tablet ve telefonlar ile Windows 10  Kullanıcılarını bir araya getiren harika bir senkronizasyon programıdır. Windows 10  ile  Android /iPhone tablet veya telefonlar arasında bir bağlantı oluşturmaktadır. Bu buağlantı sayesinde telefonunuza gelen tüm sms, çağrı veya bildirimleri bilgisayarınızın ekranından görmeniz mümkündür.  Tamamen Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın ücretsiz olduğunuda belirtmek isterim.

Microsoft Your Phone Özellikleri

İşyerinde sürekli telefonuna bildirim alan, sms veya aramaları çok fazla olan kesimlerin işine yarayacak bir program olan Phone Companion size telefonunuzun tüm içeriğini bilgisayarınızda görme imkanı tanıyor.

Windows 10 ve kullanıcıları için herşeyi otomatik olarak tablet veya tabletinize aktarabilir, smsleri görebilir, cevaplayabilirsiniz. Resimlerinizi bilgisayar ekranından kontrol edebilirsiniz.   Sürükle bırak yöntemi ile telefondan bilgisayara kolaylıkla aktarma işlemi yapabilirsiniz.  Uygulamanın çalışabilmesi için her iki cihazdada gerekli programların kurulmuş olması gerekiyor.  Ios için desteğini yakında piyasaya çıkartacak olan Microsoft şuanda sadece Android için işlem yapılmasına izin vermektedir.

120 kez indirildi
Halit Vuran