Mobogenie Google Play Benzeri Güvenilir Uygulama Mağazası

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiMoboGenie
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Mobogenie Tıpkı Google Play gibi bir android markettir. Buradanda ücretsiz olarak sayısız uygulamayı ücretsiz ve full olarak indirebilirsiniz. Daha çok alternatif ve Google katı politikaları nedeniyle yayınlanmamış harika yepyeni uygulamaları bu uygulama mağazası aracılığı ile indirebilirsiniz.

Mobogenie Market, Android telefon ve tabletlerde mutlaka olması gereken bir uygulamadır.  Bu uygulama sayesinde tüm android kullanıcıları yepyeni uygulamalar, oyunlar, duvar kağıtları, zil sesleri, eğitim ve bilimsel uygulamalar edinebilir ve cihazınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

Mobogenie-market-indirYeni ve farklı uygulamalar keşfetmenizi sağlayan Mobogenie Market ile istediğiniz içeriklere sahip uygulamaları arayabilirsiniz. Gelişmiş filtreleme özelliği sayesinde yaptığınız aramalarda karşınıza en iyi uygulama sonuçları çıkacaktır. Uygulamanın marketi üzerindeki binlerce uygulama arasından işinize yarayacak olanları keşfederek hemen cihazınıza indirebilirsiniz. Ayrıca uygulama ile birlikte Facebook ve Twitter üzerindeki en popüler konu ve başlıkları öğrenebilirsiniz. Mobogenie indirerek hem bir çok yeni oyun ve uygulama keşfetme şansını yakalıyor hem de birbirinden güzel zil sesi ve duvar kağıtları ile cihazınızı kişiselleştirebiliyorsunuz.

Mobogenie (apk), sadece yeni uygulama, oyun, zil sesi ve oyunlar bulmanızı sağlayan basit bir uygulama değildir. Bu özelliklerinin yanında size yardım edebilmek için bazı diğer gelişmiş özelliklere sahiptir. Örneğin, kullanıcıları editörler tarafından seçilen ve önerilen en iyi seçenekleri görüntüleyebilirler. Bununla birlikte dünyaca popüler konular hakkındaki tüm içeriklere de uygulama üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Uygulama üzerinden bulduğunuz herhangi bir içerikle ilgili aklınıza takılan birşey olduğunda ise inceleme kısmını okuyarak istediğiniz bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca diğer kullanıcıların yaptığı yorumlara da ulaşarak daha fazla bilgi edinebilmek mümkün.

Sorunsuz olarak çalışan ve rahatça kullanabileceğiniz uygulama ile birbirinden güzel uygulamalar, zil sesleri, oyunlar ve duvar kağıtları bularak Android cihazlarınızı ücretsiz olarak kişiselleştirebilirsiniz. Uygulama üzerindeki içerikler Google Play gibi güvenli bir kaynaktan alındığı için indireceğiniz herhangi bir içerik ile ilgili problem yaşamazsınız.

Not: Mobogenie APK dosyasını indirdikten sonra, telefonuzda açarak uygulamanın kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar