Music Cloud IOS Apk

Music Cloud IOS Apk

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu119.6 Mb
ÜreticiArtal Corp
İşletim Sistemiİos 8.0+
Eklenme Tarihi5 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (119.6 Mb)
72 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 5]

Müzik indir internetsiz dinle – Iphone ve Ipad için Music Cloud

İnternet Bağlantısı olmadan ücretsiz olarak müzik dinleyebileceğiniz bir uygulama olan music cloud ile en sevdiğiniz müzikleri kolayca dinleyebilirsiniz.  İnternetinizin olduğu bir alanda Sınırsız müzik kütüphanenize ulaşmanız ve tüm cihazlarınızda kullanabilmeniz mümkündür. 

Music Cloud adındanda anlaşılacağı üzere bir bulut uygulamasıdır. Uygulama ile akıllı çalma listeleri veya popüler müzik dosyalarını kolaylıkla otomatik olarak çalma listelerine dönüştürebilirsiniz.  Müzikleri çevrimdışı iken dinlemek için indirmeniz için wifi veya mobil verinizi kullanabilirsiniz.   Dropbox, Google Drive, OneDrive  Gibi bulut uygulamalarında müziklerinizi saklayabilirsiniz.   
Mp3, m4a, m4b ve flac gibi popüler müzik dosyalarını destekleyen uygulama ile arka planda sürekli olarak müzik çalmasını sağlayabilirsiniz. Kilit ekranında kontrol merkezi bulunması ise uygulamayı daha kullanışlı hale getiriyor. 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

72 kez indirildi
Halit Vuran