Netigen Android Metal Dedektörü Bedava indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiNETIGEN
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

NETIGEN tarafından google play market sunucularına yüklenen Metal Dedekötürü uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android Metal Dedektörü yakın manyetik değerlerini baz alarak metallerin varlığını algılar. En Basit deney uyulamayı yükledikten sonra bir metale cep telefonunuzu yaklaştırarak tepkisini ölçmektir.  Özellikle küçük alanlarda kaybettiğiniz altın, gümüş veya diğer değerli metallerinizi Android metal dedektörü  aracılığı ile bulabilirsiniz.

en-iyi-metal-dedektoru-androidSitemizde Android için metal dedektörü araması yaparsanız bir çok sonuca ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla inceleyerek ve kullanıcı yorumlarını dikkate alarak işe yaramaz olanları yüklememeye özen göstermekteyiz. Bu uygulamada metal bir cisme yaklaştığınızda uygulama size bir metal bulduğunu ötmeye başlayarak gösterecektir. Çıkan sesten hoşnut olmaz iseniz uygulama içerisinden sesleri değiştirebilirsiniz.

Üreticinin Açıklaması

Metal Dedektörü yakın manyetik alan değerinin ölçülmesi ile metalin varlığını algılar bir uygulamadır. Bu yararlı bir araç yerleşik mobil cihazınızda manyetik sensörü kullanır ve μT (mikroteslalık) manyetik alan seviyesini gösterir. Doğada manyetik alan seviyesi (EMF) 49μT (mikro Tesla) veya 490mg (milliGauss) hakkında; 1μT = 10mg. herhangi bir metal yakın ise, manyetik alan değeri artacaktır.
Metal Dedektörü tüm metaller bu araç ile ölçülebilir gücü manyetik alan oluşturmak için, bölgede herhangi bir metal nesneyi tanımlamak için izin verir.
Kullanımı oldukça basittir: Mobil cihazınızda bu uygulamayı başlatmak ve etrafında hareket. Ekranda gösterilen manyetik alan seviyesi sürekli dalgalanan olduğunu göreceksiniz. Renkli çizgiler üç boyut ve üstüne numaralar manyetik alan seviyesinin (EMF) değerini gösterir temsil etmektedir. grafik artacak ve cihaz titreşimle ve metal yakın olduğunu duyuran sesler yapar olacaktır. ayarlarında size titreşim ve ses efektleri hassasiyetini değiştirebilirsiniz.
Sen zeminde elektrik (bir saplama bulucu gibi) duvarlarda teller, demir borular bulmak için Metal Dedektör kullanmak … ya da bir hayalet dedektörü olduğunu iddia ve birisi korkutmak olabilir! aracın doğruluğu mobil cihazınızda sensör tamamen bağlıdır. Nedeniyle elektromanyetik dalgalar, manyetik sensör elektronik ekipman etkilenir unutmayın.
Metal dedektörü altın, gümüş ve bakır tarafından yapılan sikke tespit edemez. Onlar hiçbir manyetik alana sahip olduğunu demirsiz olarak sınıflandırılır.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar