Öğrenciler İçin Haftalık Ders Çalışma Programı

Öğrenciler İçin Haftalık Ders Çalışma Programı

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8 Kb
ÜreticiOguhuso
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (8 Kb)
1034 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Excel Dosyası şeklinde hazırlanan ve öğrencilerin haftalık çalışma ve ders saatlerini planlayabilmeleri için tasarlanmış olan bu çalışma sayesinde artık daha düzenli ve planlı bir şekilde derslerinizi düzenleyebilir ve çalışma düzeninizi oluşturabilirsiniz.

2015-09-30 11-05-02 Microsoft Excel - dersprogvehaftalkcal_plan [Uyumluluk Modu]Eğitimhane kitaplığına oguhuso isimli kullanıcı tarafından gönderilen bu çalışma küçük ve basit yapısı ile düzenli bir çalışma ortamı sağlayacaktır. 

Öğrenciler İçin Haftalık Ders Çalışma Programı  bugüne kadar bir çok öğrencinin işini kolaylaştırmış ve binlerce kullanıcıya ulaşmıştır.  Öğrenciler İçin Haftalık Ders Çalışma Programı 2015-2016 eğitim döneminde normal okullar için Öğrenciler İçindir.  Haftalık ders çalışma programını indirerek sizde düzenli olarak derslerinize çalışabileceksiniz. 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

1034 kez indirildi
Halit Vuran