OpenVpn Android

OpenVpn Android

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiOpen Vpn
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
508 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Android için OpenVpn ile Tüm sitelere Sorunsuz Erişim

Android için özel Tünel VPN Sanal Özel Ağ (VPN) oluşturur gerçek İnternet Bağlantısı, Güvenlik ve Gizlilik için yeni bir yaklaşımdır. Bankalar, noterlerya da şirketler VPN kullanıyorlar. Çünkü güvenli. Sanal Özel Ağ (Virtual Private Network) kelimelerinin kısaltılmışı olan VPN, genel internet ağı içinde özel ve güvenli bir tünel açmakanlamına geliyor. Dolayısıyla VPN’in tamamen kapatılması bir devlette işleyişinde yok olması anlamına geliyor.  Bu bilgileri niye veriyorum derseniz şimdi open vpn noterler tarafından kullanıldığına göre devletin burayı engellemesi imkansız gibi birşeydir.

openvpn-indirOpen vpn indirerek hem güvenli bir ağa sahip olursunuz hemde çeşitli yollarla engellenen tüm internet sitelerine erişim sağlayabilirsiniz.

Bazı VPN servislerini engellemek, ülkede ekonomiyi engellemek anlamına gelebilir. Örneğin Noterlerin kullandığı OpenVPN protokolünün engellenmesi, bireyler ve şirketler kadar devletin işleyişine bile etkide bulunabilecek bir konu.

 Peki bu ne anlama geliyor?

Tam düşünülmeden alınmış bir karar ya da 1-2 gün kazanmaya yönelik. Çünkü kullanıcıların farklı VPN servislerine yöneltebileceği gibi, yasaklanan VPN servislerinin –ki dün geceki engelleme sonrasında, kullanıcılara çeşitli VPN servislerinin reklamları ulaştı. Yani durumu yakından takip eden şirketler bunlar– port değiştirmesi ya da protokol değiştirebilir.

Yada kullanıcılar, İran’daki yabancı uydu internet servis sağlayıcılarından internet almaya başlayabilir.

Bu arada, internet kullanıcılarını VPN kullanımına itmek de bir başka sorun olarak nitelenebilir. Kullanıcılar gittikçe daha marjinal ya da bilinmeyen VPN servislerine yönelebilir. VPN firmalarının istihbarat örgütleri ile ilişkisini olanları olduğu iddia ediliyor. Dolayısıyla kullanıcıların bir kısmının bu istihbarat örgütlerinin kucağına düşmesi de çok mümkün.

GÜVENLİ VE İNTERNET ÜZERİNDE SİZE ÖZEL TÜNELLER

Vpn Tunel güçlü bir cihaz gerektirmez

GÜVENLİ ERİŞİM
Sınırlandırma, sızdırma, kötü niyetli saldırılar için şifreli veri aktarımı sağlar.

Nerede olursanız olun bağlanabilirsiniz.

GÜVEN İLE KULLANIM
OpenVPN ekibi tarafından geliştirilen ve kritik uygulamalar için kurumsal işletmeler tarafından güvenilen

508 kez indirildi
Halit Vuran