Opera VPN Yasaklı Sitelere Giriş Android

Opera VPN Yasaklı Sitelere Giriş Android

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu46 Mb
ÜreticiOpera
İşletim SistemiAndroid 4.0 +
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (46 Mb)
674 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Engellenen sitelere Kolay ve Hızlı Erişim İçin Ücretsiz Opera Vpn Android Uygulaması

Opera Vpn, ülkemizde artık rutin hale gelen yayın yasakları, internet yavaşlatmaları ve diğer bir çok sebep dolayısıyla yasaklanan sitelere erişiminizi hızlandıran ücretsiz bir yasak delme uygulamasıdır.  Android telefon ve tabletleriniz için engelli sitelere giriş için bedava bir vpn arıyorsanız Opera güvencesinde üretilen bu apk dosyasını mutlaka indirip kurmalısınız.

opera-vpn-androidOpera VPN ile, reklamları engelleyebilir, sanal konumunuzu değiştirebilir ve sitelerin web’de sizi izlemesini önleyebilirsiniz.

 Opera VPN Engelli sitelere girişinizi kolaylaştırmak için sanal ağlar ile yerini değiştirir.  Daha fazla içerik engelini kaldırmak ve her yerde en sevdiğiniz web sitelerini ve uygulamaları erişin tamamen ücretsiz

Opera VPN Nedir, Nasıl Kullanılır, Gereklimidir? 
• En hızlı, en güvenilir VPN servisleri biri  (Daha fazlası yakında) beş sanal alan oluşturarak engelleri kaldırır.

Uzak Bağlantı için çıkabilecek sorunlara karşı WiFi ağ güvenlik seviyesini arttırmanın yanı sıra bağlantı şifreleme ve koruma belirleme yeteneğini

• Dahili reklam engelleme sayesinde gereksiz ve rahatsız edici reklamlardan kurtulma. (Ama siz yinede reklamlara tıklayın 😉 ) 

Opera VPN ücretsiz olarak sevdiğiniz çevrimiçi içerik fazlasına erişmek için en iyi ve en hızlı yollarından biridir. süper hızlı VPN sunucuları ve diğer premium özellikler ücretsiz olarak dahil olan, Opera VPN sizin için akıllı bir seçimdir.

Opera VPN SurfEasy Inc., Opera şirketi tarafından sağlanan bir hizmettir. Web yenilik Opera 20 yıllık geçmişi çevrimiçi kendileri için en önemli şey yapmak için dünya çapında 350 milyondan fazla insanı sağlar. güvenebileceğiniz insanlar ihtiyacınız olan performansı alın.

Amerika, Kanada, Almanya, Hollanda ve singapur üzerinden sanal ağlara bağlantı yapabilirsiniz. Türkiye için en iyi seçenekler Almanya ve Hollanda gibi durmaktadır. Ama yinede siz hepsini tek tek deneyerek en hızlı sunucuyu bulabilirsiniz.

674 kez indirildi
Halit Vuran