Pepapp – Adet Takvimi

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiPepApp inc
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Pepapp – Adet Günü Takip Android Uygulaması

 Kadınlar için olan bu uygulama google play kullanıcıları arasında çok beğenilmektedir. Özellikle uygulamanın yapay zekası sayesinde özel günlerinizde günaydın mesajları, iyi geceler ve bir kadını iyi hissettirebilecek sözleri ile kadınların erkeklerden beklediklerini yerine getiren bir uygulama. Erkekler Dikkat!! 
Üretici Açıklaması
Pepapp, senin regl ve ovülasyon günlerini takip eder, bu özel günlerinde eğlendirici ve bilgilendirici tavsiyeleriyle daha iyi hissetmene yardımcı olur.
Kişisel kimliğini oluşturarak kullanacağın bu regl takvimi, aylık döngün yaklaştığı zaman sana haber vererek önlem almana yardımcı olur.
Ayrıca tüm verilerini yedekleyerek regl dönemlerin hakkında seni düzenli olarak bilgilendirir.

Üstelik tamamen Türkçe!

Sana özel, seni tanıyan arkadaş canlısı uygulama!

Pepapp, yumurtlamanın olduğu günleri, regl dönemlerini ve hamile kalabilme ihtimalinin  yüksek olduğu günleri belirterek kadınların günlük asistanlık görevini üstlenir. Basit bir  kullanıma sahip olan Pepapp, kadınlar için oldukça zorlayıcı olan bu dönemlerde sevgi dolu  bildirimleriyle yüzleri gülümsetir ve kadınların yanından ayırmayacağı bir arkadaş olmayı hedefler.

Artık adet ve yumurtlama dönemlerinde seni düşünen bir arkadaşın var!

* Adet döneminde farklı ve eğlenceli tavsiyeler verir.
* Adet döngünü takip eder ve seni bilgilendirir.
* Eğer hamile kalmak istiyorsan ana sayfa ve adet takvimi aracılığıyla seni yönlendirir.
* Adet dönemi, doğurganlık, yumurtlama zamanlarında sana bildirimler gönderir.
* Akıntı seviyesi, cinsel ilişki takibi, semptom ekleme, günlük not tutma, şifreleme gibi olanaklar sunar. Kullanımı, tam istediğin gibi, çok kolaydır.
* Senin için her şeyi, hiçbir zaman kaybolmayacak şekilde saklar.
* Ayrıca Google ve Facebook ile kolayca giriş yapabilirsin.

Kısacası senin yerine her şeyi düşünür, sana da adet dönemlerini en rahat şekilde geçirmek kalır.

Kullanıcı Yorumları 
çok iyi bir uygulama her kafının kullanmasını tavsiye derim çok iyi be görsel olarak resimlerde muhteşem pandalar ve güzel notlar var ve bilgide veriyor kendin yap dekor da bilgi veriyor bu konular hakkında regl dönemi hakkındada iyi geçmesi için bilgiler herşey sıkılınca bile girip notları incelemek muhteşem tek kelimeyle
9 Mart 2017

O kadar tatlı bir uygulamasınki iyi geceler dileklerinden tut günaydın bildirimlerine kadar eksik etmeyip ben ve benim gibi ilgilendiğin kızlar ve kadınlar adına teşekkür etmek istiyorum hem kafa dengisin hem mutlu edensin sen harika bi uygulamasın pepapp
Elif Yılmaz 2 Şubat 2017

Çok tatlı bi uygulamasin pepapp sen ya ayrica böyle tatliş esprilerin sayesinde yüzüm de gülüyo ? sadece takvimler hariç diğer alternatifleride sunman oldukça güzel olmuş. Sadece ağrılara takvim zamanına değil güzelliğimize de faydan dokunuyo ???
Nurgül Ceylan

Uzun zamandır severek kullandığım program yalnız telefon değiştirdikten sonra bilgilerim sifirlandi,en son regl tarihini doğru giriş yapmama rağmen 2 gün önceki tarihi gösteriyor ve teknik destek sunucusuna bağlanamiyorum
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar