Pokémon GO indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiNiantic Inc
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Pokemon Go oyunu nasıl indirilir, nasıl oynanır,

 Pokémon GO Son Yılların En Çok Beklenen Oyunu Google Playde indirilebilir durumda Bizde size çok güzel bir yazı hazırladık. 

Venusaur, Charizard, Blastoise, Pikachu ve daha nice pokemonun dünyada olduğuna ve onları arayıp bulmanız üzerine kurgulanan bir Pokémon oyunu olan Pokemon Go şimdiden rüzgarı ile tüm dünyayı etkisi altına aldı. Zaytunga konu olan türkiyede ilk pokemon go ararken öleceğine dair bile haberler yapılan ilginç bir fikir olan bu oyun ülkemizde nasıl oynanacak merak konusu olmakta.

İos (İphone ve Ipad) için Pokemon Go İndirmek için tıklayınız.

pokemon go indir

pokemon go indir

Pokemon GO, her tarafta karşınıza çıkabileceği var sayılan pokemon kahramanlarını arayıp bulanız üzerine kurgulanmış bir sanal gerçek karışımı olan oyundur.  Her Ne kadar Google play Markette Android telefon ve cihazlarınız için indirmeye hazır halde beklesede henüz Türkiyede oynanamadığını belirtelim. Oyunu indirdiğinizde muhtemelen karakteriniz ya hareket etmeyecektir yada sizin komutlarınıza tepki vermeyecektir.  Ama şimdiden Pokemon GO indir işlemine başlayarak hazır ve nazır bekleyebilirsiniz.

Pokemon Go Nasıl Oynanır, Pokemon Nasıl Yakalanır

Oyun içerisinde bir çok yapıda, müzelerde, anıtlarda, bahçenizde veya okulunuzda bulunan pokemonları bulmanız ilk görevinizdir.  Eğer şanslı iseniz ve bir pokemon ile karşılaşırsanız topunuzu kullanarak veya telefonda bulunan diğer yardımcı araçları kullanarak pokemonu yakalamaya çalışacaksınız. Yani kısacası çizgi filmde ne yapılıyorsa aynısını siz yapacaksınız ve bir pokemon avcısı olacaksınız.  Bu oyunun en güzel tarafı tamamen a sosyal bir hayat yaşatmıyor olması, çünkü bu oyunu oynarken dışarda gezmek zorundasınız.. 

Bir anda kendinizi tüm şehrin en uçsuz bucaksız yerlerinde bulabilirsiniz. Oyun bu gezme yönüyle gerçekten takdiri hak ediyor. Şehirde bulduğunuz tüm kuvvetli pokemonları yakalamak ilk amacınız olacak. Ama asıl amaç Pokedex’i tamamlamaktır. Her oyunun klasik mantığı bu oyundada bulunmakta; Siz daha iyi bir pokemon avcısı olursanız yakalayacağınız pokemonlarda o derece güçleniyor ve yakalanması daha zor bir hal alıyor.

Oyunu cep telefonunuz dışında Pokemon Go Plus adı verilen bir  cihaz ile kullanmanızda mümkündür. Bir mahallede yürürken durduk yere telefonunuz titrer ise şaşırmayın orada bir pokemon var ve sizin onu yakalamanız gerekiyor hemen telefonunuzu çıkartın ve pokemona nişanlayarak onu yakalayın.

 

Uygulama ile İlgili Teknik Bilgiler

– 2GB RAM veya daha fazla olması ve Android Sürüm 4.4 olan Android cihazlar ile uyumludur.
– Uyumluluk Wi-Fi ağlarına sadece bağlı olan GPS yetenekleri veya cihazlar olmadan cihazlar için garanti edilmez
– Intel Atom işlemcileri kullanan Android cihazlar ile uyumlu değildir.
– Tablet cihazlar ile uyumluluk garanti edilmez.
– Onlar yüklü uyumlu işletim sistemi sürümlerine sahip olsa bile uygulama belirli cihazlarda çalışmayabilir.
– Doğru konum bilgilerini elde etmek amacıyla bir ağa bağlı ise oynamak için tavsiye edilir.
– Uyumluluk bilgisi herhangi bir zamanda değiştirilebilir.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar