PureVPN Mac Os X Uygulaması İndir

PureVPN Mac Os X Uygulaması İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.6 Mb
ÜreticiPureVPN
İşletim SistemiMac Os X
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.6 Mb)
489 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

PureVPN Mac Os X Uygulaması İndir  – Mac için VPN Programı

VPN ile Güvenli İnternet

PureVPN  Mac Os işletim sahiplerinin daha güvenli bir internete sahip olmak için kullanabilecekleri ücretsiz bir VPN programıdır.  Bir çok ülke ve sunucu sayısının çok fazla olması nedeniyle kullanılabilirliği bir hayli yüksek ve en iyi seçeneklerin başında gelmektedir.

PureVPN Mac Os X Uygulaması İndir - Mac için VPN Programı

Programın kullanımı çok basittir. PureVPN programını indirin, Daha sonra Vpn servisini aktif hale getirin. Bundan sonrasında program işini yapmaya başlıyor ve kişisel bilgileriniz artık gizlenmiş oluyor.  Yasaklı bir çok siteye giriş yapmanızı sağlayan bu mac programı internette güvenliğin olmadığı ülkemizde gayet kullanışlıdır.

VPN servisini aktif ettikten sonra tüm internet bağlantılarınız şifrelenmeye başlıyor.   Şunu unutmayın bu program sadece güvenlik amacıyla değil aynı zamanda ülkemizden girişin yasak olduğu bir çok web adresine erişiminizide sağlıyor.

Gelişmiş seçenekleri ile bu konuda uzman olan kişilerinde ihtiyaçlarını karşılayan PureVPN  farklı protokoller arasında seçim yapmanıza olanak tanır.

PureVPN ile İnternet Özgürlüğünün Tadını Çıkarın

Sanal özel ağ olarak Türkçe’ye çevirebileceğimiz VPN hizmeti, bu özel ağı tıpkı halka açık bir ağ gibi (mesela Internet) kullanılır hale getirir. Böylece kullanıcı, verilerini özel ağa direk bağlıymış gibi gönderip alabilir ve bu süreçte verimli ve güvenli bireysel ağ özelliklerinden faydalanabilir.

 

489 kez indirildi
Halit Vuran