QKSMS – Quick Text Messenger Android Mesajlaşma Programı

QKSMS – Quick Text Messenger Android Mesajlaşma Programı

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiQK Labs
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
512 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

QKSMS Mesajlaşma Uygulaması – Güncellendi 2018

– Quick Text Messenger Android Mesajlaşma uygulaması ile ücretsiz olarak doya doya mesajlaşmanın tadını çıkarın. Hiçbir ücret ödemeden istediğiniz gibi kullanabileceğiniz güzel bir android bedava mesajlaşma programı olan QKSMSi google play store aracılığı ile güvenle indirebilirsiniz. Program açık kaynak kodlarına sahip olduğu için sürekli olarak güncellenebilir ve geliştirilebilmektedir.  Reklam veya rahatsız edici hiçbir tanıtım içermeyen Android Mesaj Uygulaması aynı zamanda çift hat desteğide sunmaya başlamıştır.

QKSMS Özellikleri 

  • Materyal Tasarımı sayesinde en güzel metin mesajı gönderme uygulamasıdır.
    Temalar:Yaklaşık 200 civarında farklı tema mevcuttur. Google tarafından belirlenen kurallarda tüm standartlara ulaşılarak büyük bir başarı elde edilmiştir.

Gece Modu:  Koyu renk temamı arıyorsunuz. Bu uygulamada bu yok. Onun yerine gece modunu açabilir ve ekranınızı karartabilirsiniz. Ayrıca Otomatik gece modu sayesinde karanlıkta otomatik olarak gece moduna geçiş yapabilirsiniz.
QK Yanıtla: Bu modu çalıştırdığınızda yapılan işiniz bölünmeden gelen tüm mesajlara otomatik olarak cevap yollayabilirsiniz.
• Grup Mesajlaşma: Tüm arkadaşlarınıza aynı anda mesajınızı iletebilirsiniz.
MMS: MMS olmazsa olmaz. Sözler bazen yetersiz kalır görsellere ihtiyaç duyabilirsiniz.
Gecikmeli Mesajlaşma: Kendinize süre tanıyın. Söylemek istediğinizi tam olarak yazana kadar mesajınız ulaşmasın.
Android Wear: Android wear ile tam bir bütünleşik çalışma.
Arama: Mesajlarınız içerisinde arama yaparak kolayca kelime bazlı olarak aradığınızı bulabilirsiniz.
Güvenlik: QKSMS Stagefright MMS karşı korumalıdır ve hiçbir şekilde istismara açık değildir.
• Reklamlar: Hiç reklam yok. açık kaynak kodluyuz ve tüm özelliklerimizi ücretsiz ve reklamsız olarak sunuyruz.
• Tamamen ücretsiz:  Ekstra hiçbir özellik ücretli değildir. Tam sürümü kullanırsınız.

  • Destek : QKSMS üzerinde sürekli çalışan bir ekip var. Yeni bir özellik veya hatalı bir yer gördüğünüzde bizimle paylaşın böylece hızlıca sorunu çözelim ve ürünü geliştirelim.

Özelleştirilebilir
Tüm uygulamayı veya belirli bir konuşmayı istediğiniz şekilde renklendirbilirsiniz. Ayrıca bir kişiden gelen bildirimi diğerlerinin önüne koyabilir ve ayırt etmek için farklı renkleri kullanabilirsiniz.  Fotoğraf paylaşmak, emojiler, grup sohbetleri yapabilirsiniz. MMS yollayabilir ve yaptığınız konuşmalar içerisinden aramalar yapabilirsiniz.

Spam Kontrolü
İstenmeyen mesajları engelleyin. Kara liste oluşturun veya kara listedeki birisine müdahale ederek kara listeden çıkartın.

QKSMS İndir ve Kur

QKSMS ücretsiz android sms uygulamasıını indirmek ve kurmak çok kolaydır. Uygulamayı indirmek için sitemizde sağ üst köşede bulunan hemen indir düğmesine basmanız yeterlidir. 10 Saniye içerisinde google play store sunucularında ilgili sayfaya yönlendirilerek kurulum ekranına geleceksiniz. Kur düğmesine basmanız halinde otomatik kurulum gerçekleşecektir.

QKSMS Videolu Tanıtım ve Ayarları

 

 

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

512 kez indirildi
Halit Vuran