QR ve Barkod Okuyucu Android Apk

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiGamma Play
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Android Qr ve Barkod Okuma Uygulaması 

Qr ve Barkod Okuma uygulaması artık herkesin elinin altında olması gereken bir uygulamadır. Artık çoğu telefonda gömülü halde gelsede kısıtlı olarak iş görmektedir ve Harici kaliteli barkod veya Qr kod tarama uygulamaları daha hızlı çalışmaktadır.  Android cihazlarda artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte her işimizde bize yardımcı olmaya başladılar. Artık Telefonlarımızı bir barkod veya QR Kod okuyucu olarak kullanabiliyoruz.  Neredeyse her ürünün artık bir kodunun olduğunu varsaydığımızda bu uygulama herkesin cebinde olması gerekenler listesine girmiş durumda.   Çalışma prensibi son derece basit olan uygulama ile yapmanız gereken tek şey bilgisine ulaşmak istediğiniz ürünün veya teknolojinin kodunu taratın ve detaylı bilgilere ulaşın. Taramayı yaptıktan sonra otomatik olarak size istediğinizi verecektir. Bu işlem için herhangi bir tuşa dokunmaya gerek duymayacaksınız otomatik olarak okuma işlemini gerçekleştirecektir.

QR ve Barkod Okuyucu Android Apk

QR Kod ve Barkod Uygulaması Üretici Açıklaması

QR ve Barkod Okuyucu, metin, url, ISBN, ürün, kişi, takvim, e-posta, konum, Wi-Fi ve dahası da dahil tüm QR / barkod tiplerini tarayıp okuyabilir. Tarama ve otomatik şifre çözümlemenin ardından kullanıcıya her bir ayrı QR veya Barkod tipi için yalnızca ilgili seçenekler sunulur ve böylece uygun şekilde harekete geçebilir. QR ve Barkod Okuyucu’yu indirim almak ve tasarruf için kupon / kupon kodlarını okumak için bile kullanabilirsiniz.

Tasarruf yapmak için ürün barkodlarını QR ve Barkod Okuyucu ile tarayın ve fiyatları internetteki fiyatlarla karşılaştırın. QR ve Barkod Okuyucu uygulaması ihtiyaç duyacağınız tek QR kod okuyucu / barkod tarayıcı.

QR Kod nedir? Nasıl Taranır?

QR Code  Denso Wave isimli bir firma tarafından geliştirilmiş 2 katmanlı bir barkod sistemidir.  Barkod sisteminin daha gelişmiş bir versiyonudur. İngilizce çevirisinde çabuk tepki anlamına gelen Quick Responseden almaktadır. Her işlem için bir Qr kod oluşturulabilir. Kendi isminizin veya bilgilerinizi bir  QR koda dönüştürmeniz mümkündür.  Bu kodu okutarak bir web sitesini veya bir bilgiyi anında görüntüleyebilirsiniz.

Son zamanlarda yaşanan gelişmeler ışığında artık QR kodlar sayesinde kredi kartı taşımadan bankamatiklerden işlem yapılmasıda sağlanmıştır.

Qr ve Barkod Okuyucu İndir ve Kur 

Qrkod okuyucusu ücretsizdir. Google Play Store üzerinden güvenli olarak indirilmektedir. Uygulamayı indirmek için sitemizde üst tarafta bulunan HEMEN İNDİR  düğmesine basmanız ve indirme sayfasına yönlendirilmeniz yeterlidir. Bu aşamadan sonra kur düğmesine basarak kurulumu başlatabilirsiniz.

QR ve Barkod Okuyucu Videolu Tanıtım

Qr Kod ve Barkod uygulamasının çalışma prensibini daha iyi anlayabilmeniz açısından aşağıdaki youtube videosu size yardımcı olacaktır.

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar