Şarkı Evreni – Android mp3 indirme Uygulaması

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiYazılım Akademisi
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

Şarkı Evreni – Bedava mp3 indir

Şarkı evreni android cihazınızla müzik dinleme ve dinlediğiniz müzik dosyasını indirme olanağı tanıyan güzel bir mp3 indirme ve dinleme uygulamasıdır. Myt klonu olan bu uygulama temel olarak aynı prensipte çalışır. Ücretsiz olan Şarkı evreni uygulaması reklam içermektedir.

Gözümüze çarpan en dikkat çekici nokta kullanıcı yorumları olmuştur. Yorumlara bakıldığında sanki tek elden çıkmış gibi görünmektedir. Ya bu ürün gerçekten çok iyi yada birilerine reklam amaçlı yorumlar yaptırıyor. Siz ürünü deneyip bizimle deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Üretici Açıklaması

Şarkı Evreni senin için var. En iyi müziği seç ve mp3 indir!

Bedava müzik indir sunan uygulamamız, komşu müzik indirme uygulaması myt gibi gelişmiştir. Albüm kapak resimli mp3 indir ve sınırsız şarkı dinle. Daha iyi şarkı indirme programı varsa onu indirin. Tek tuşla şarkı indir. Şarkı evreni tamamen ücretsizdir ve kullanımı çok kolaydır. 

MYT METERIAL İNDİR

Müzik toplumsal mirâstır. 7’den 70’e tüm insanlığın nesilden nesile aktardığı ses sanatları günümüze kadar ulaştı. Müzik yüzyıllar içerisinde farklı kategorilere ayrıldı. Her müzik tarzı farklı zaman aralıklarında bedava müzik trend oldu. Gün geldi pop şarkılar tüm dünyayı kasıp kavurdu. Zaman değişti arabesk şarkılar moda oldu. Son zamanların en çok dinlenen tarzı ise rap şarkılar. Tarzlar ve renkler değişirken tek değişmeyen şarkı indirme programı oldu. 2000’li yıllarda masaüstü bilgisayarlardan bedava mp3 indir işlemi yapılırken, teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık cep telefonu ve tablet kullanılarak myt muzik indir yapılıyor. 

Telefon ekran boyutu 5 inç ya da daha büyük olursa sarki evreni daha iyi görüntülenir. Daha düşük ekran boyutlarında da bedava şarkı indir özelliği bulunur. Tablet kullanıyorsan müzik indirme programı indir ekrana tam sığacak ve sana en üst kalitede hizmet verecektir. Ücretsiz mp3 indirme programı yaptık.

Şarkı Evreni internet kotanızı korur. İndirdiğiniz mp3 şarkılar offline modda dinlenir.

Şarkı Evreni İndir ve Dinle

Şarkı evreni Uygulaması Google Play store sunucuları aracılığı ile indirilmektedir.Uygulama ücretsiz olup reklam barındırmaktadır. Uygulama ile dinlediğiniz şarkıları indirme işlemi yaparak bir daha internet kotasını kullanmadan dinleme olanağı sunmaktadır. Ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz MP3 lerin telif hakkı barındırabileceğini unutmayınız.

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar