Secure Private Browser & File Manager

Secure Private Browser & File Manager

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu117 Mb
ÜreticiMirmay Limited
İşletim Sistemiios 8.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (117 Mb)
367 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Private Browser Ios indir ve Yükle

Iphone için bir çok uygulamadaki en iyi özellikleri tek bir uygulama arabiriminde buluştarmayı başaran Private Browser ile dosya indirmek çok kolay olacaktır. Aynı zamanda uygulamayı kontrol altında tuttuğunuzda tüm telefona hükmettiğinizi göreceksiniz.  Uygulama itunes üzerinden indirileceği için güvenlidir.  Downloader & Private Browser ilk kurulumda çok zormuş gibi görünsede menüleri kurcaladığınızda çokta zorlanmadan kullanabileceğinizi göreceksiniz.  17 Yaş ve altındakilerin mutlaka bir yetişkin hesabı ile ilişkilendirerek uygulamayı indirmesi gerekmektedir. 

Downloader & Private Browser, diğer indiricilerdeki en güçlü ve kullanışlı özelliklerin çoğunu iPhone’unuz için tek bir sezgisel arabirime birleştirmeyi başarır.  Online olarak dosyalara erişmenize ve bunları indirmenize, paylaşım için cihazınıza indirmenize, kullanımı izlemenize ve istediğiniz zaman dosyaları taşımasına ve silmenize olanak tanıyan bir uygulamadır.

Fotoğraflar, videolar, dokümanlar ve posta klasörleri arasında hızlı bir şekilde geçişler yapmanızı sağlar.  Online olarak video veya dökümanları indirebilir veya yeniden yükleyebilirsiniz.

Özel Tarayıcı sorunsuz iPhone, iPad veya iPod touch ile internette hızlı gezinmenizi sağlar. Kişisel verilerin gizliliğine çok önem verilmiştir. Tarayıcı özelliğinde geçmiş gezintilerinize, indirdiğiniz dosyalarınıza erişim şifre ile korunmaktadır. Şifreyi bilmeyen hiç kimse bu dosyalara erişemez. ÖZELLİKLER

Tarayıcı – Tam ekran – Yer imleri – HistoryPrivacy –

Özel gözatma için şifre koruması

Video Player

Arkaplan Video Oynatma – mp4, m4v, mov, 3gp ve m3u8 videoların oynatımı –

AirPlay desteği

Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]
367 kez indirildi
Halit Vuran