Sivrisinek Kovucu Android Apk

 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiSYTechApp
 • İşletim Sistemi A
 • 5/5
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%

Sivrisinek Kovucu – Anti sivrisinek Ses üretici Uygulama

Sivrisinekler  hepimizin baş belasıdır. Özellike sıcak yaz aylarında insanlara eziyet gibi gelen vızıldamaları uykunun en tatlı yerinde acı içerisinde uyanmanız sonucu muhtemelen Sivrisinek kovma programı veya Sivrisinek kovucu uygulama yazarak buraya ulaştınız. Bende derin bir acı içerisinde uyandığım bir sabah bu araştırmayı yaptım.  Zahmetsiz, kokusuz zararsız bir çözüm arayanlar için teknolojik sivrisinek kovucu bulmaya çalıştım.  Anti mosquito app olarak geçen bu uygulama yurtdışında birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Sivrisinek Kovucu Nasıl Çalışır

Sivrisinek Kovucu uygulaması yaydığı düşük frekanslı ses dalgaları ile sivrisinekleri kovduğunu iddia etmektedir. Temelde doğru bir yaklaşımdır. Bu ses insanlara zarar vermez fakat bir süre sonra ses sizide rahatsız edebilir. 6 Farklı ses dalgası barındıran uygulamada sizin yapmanız gereken tek şey ses frekanslarını denemenizdir. Hangisinde en etkili sonucu alırsanız onu kullanmaya devam edebilirsiniz. Genelde 17 ve 19 KHZ aralığı sivrisinekleri kovmaya yetmekte olup kesin bir bilgi değildir.

– 10 KHz
– 13 KHz
– 17 KHz
– 19 KHz
– 21 KHz
– 23 KHz

Sivrisinekten kurtulma yöntemleri için bir çok çeşitli ilaç ve kimsayal ürün ortaya çıkartılmış ve ticari amaç ile insanların sağlıkları dahil bir çok şey göz ardı edilmiştir. İşini hakkı ile yapan kaliteli ürünler olmasına karşın yinede kimyasallar insanlara zarar verebilmektedir. Digital sivrisinek kovucu tüm bu sorunların tamamına karşı zararsız bir çözüm sunabilmektedir. Tam olarak işe yaradığını veya yaramadığını söyleyemesekte kullanıcı yorumlarına baktığımızda doğru frekans aralığı bulunduğunda sivrisineklerin etkisinin azaldığı net olarak görülmektedir.

Anti Sivrisinek Uygulaması sivrisinek kovmak için sses frekanslarını kullanmaktadır. Ses frekansları genelde insanların duymayacağı bir seviyede ses yayayarak sivrisinekleri sizden uzaklaştırmaktadır. Uygulama arka planda çalışır. Böylelikle siz işinizi yaparken sivrisinekleri kovma görevini yerine getirebilir.

Sivrisinek Kovucu İndir ve Kur

Sivrisinek Kovucu Android uygulaması Google Play Store üzerinden güvenle indirilmektedir. Digital sivrisinek kovucu Uygulamasını  indirmek için sitemizde yer alan HEMEN İNDİR düğmesine basmanız yeterlidir. Kısa bir süre içerisinde sizi uygulama indirme sayfasına yönlendirecektir. Buradan kur düğmesine bastığınızda kurulum işlemi başlayacaktır.

English  The description of Anti Mosquito

Absolutely new anti mosquito app! New Quality!

This app prevents mosquitoes from biting you by emitting high frequency ultrasound from your phone that repels them away from the source of the sound.
High frequency Sounds which are beyond the hearing sense of human ears.

Sonic mosquito repellent generates powerful high frequency sounds that mimic sounds of mosquitoes natural predators.

You can use this app in background.

– 10 KHz
– 13 KHz
– 17 KHz
– 19 KHz
– 21 KHz
– 23 KHz
 • 5/5
 • 1 rating
1 ratingX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar