Six-Guns: Gang Showdown indir

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiGameloft
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%

Android Vahşi Batı Kovboy Aksiyon Oyunu Ücretsiz İndir

Vahşi batı eksenli güzel bir android oyunu olan Six Guns size gittikçe zorluk seviyesi üst düzeye çıkan bir oyun oynama deneyimi yaşatıyor. İlk zamanlarda çok basit gelen oyun gittikçe zorlaşıyor, güzel kızların yardımlarıyla size oyunda daha iyi silahlar ve yönlendirmeler sağlanıyor. Sizde güzel bir eski zaman kovboy oyunu oynamak istiyorsanız mutlaka Six Guns indirin.   Oyun için bir çok farklı yerde çeşitli para hileleri mevcuttur. Ama ben baştan söyleyeyim hileye başvurduğunuz anda oyundan soğuyacaksınız.

Six-Guns-Androiid-indirTürkçe dahil 8 ayrı dil desteği sunan oyunu Gameloft kalitesi ile oynamanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.  Oyun içerisinde internet bağlantısı sayesinde diğer oyuncular ile karşılıklı müsabakalar yapabilirsiniz. Yada takımlar oluşturarak haydutlara karşı beraber savaşabilirsiniz. Çoklu oyuncu desteği sunan oyun size gayet zevkli ve keyifli zaman geçirtecektir.
Oyunun Kontrolleri ilk etapta sizi biraz zorlayabilir. Alıştıktan sonra daha iyi kontrol etmeyi öğreneceksiniz. Oyun içerisinde ileri geri sağa sola gitmek için ekranın solunda bulunan kontrol düğmesini kullanacaksınız.  Atış yapmak için sağ taraftaki rulete basmanız gerekiyor. Ayrıca takla atmak ve hızlı bir şekilde yön değiştirmek içinde sağ tarafta bulunan diğer kontrol tuşlarını kullanacaksınız.  Yukarı aşağı gibi genel bakış açısı değişiklikleri için ekranda bir düğme bulunmakakta olup ekranı parmaklarınızla istediğiniz yöne doğru sürüklemeniz gerekecektir.

Oyun içerisinde 40 görev sizi bekliyor. Ayrıca Oyunda satın alabileceğiniz 19 farklı çeşitte silah ve yine at ve zırhlar mevcut.  Bazıların fiyatı sizi para harcamaya itmek için yüksek tutulmuş gibi bir izlenim veriyor. Ama normal oyun içindeki kazançlarınızlada oyunu oynamayı sürdürebilirsiniz.

Yanlız baştan belirtelim 740 Mb gibi bir kurulum dosyasına sahip olan oyunu wifi bağlantısı olan bir yerden indirmeyi deneyin.

Oyunda normal rakiplerin yanı sıra sıra dışı düşmanlar ilede karşılaşacaksınız.  Oyundaki kahramanımız Buck Crosshaw bazı nedenler dolayısıyla bulunduğu şehirden kendisine ölü süsü vererek kaçmıştır ve geldiği bu kasabada sakinlik arar iken daha büyük belaların tam ortasına düşmüş olarak kendisini bulur.  Oyun tam bundan sonra başlıyor.  Güzel bir kasabalı kıza yardımda bulunduktan sonra ata sahip oluyor.

Six Guns oyunu ücretsizdir.  Ama sizi zaman zaman çeşitli oyun içi satın almalara yönlendirecektir. Eğer ihtiyaç duyarsanız bunları satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Six Guns Oyunu Videosu

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar