Storify Apk indir

Storify Apk indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticijamSUMMERjam
İşletim SistemiAndroid 4.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
327 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Storify Sosyal Medya Takip Android Uygulaması

Storify  Adında geçen ilk 4 harfin karşılığı olan bir uygulama. Size sosyal medayada olup biteni bir hikaye haline getiriyor. Sizde twiterde ne olmuş facebookta ne olmuş diye ordan oraya gezinmek zorunda kalmıyorsunuz.  Güzel bir düşünce olarak hayat bulmuş bir uygulama olarak görünen Storify Türkiye piyasasına yeni yeni giriş yapıyor. Uygulamanın hayli can yakacağını öngörmekteyiz.
Geliştirici Açıklaması ; 
Türkiye’de yeni bir sosyal medya çağını başlatmış bulunmaktadır. Güncel olarak sosyal medyayı yakından takip ederek, kullanmış olduğunuz tüm sosyal ağ platformlarının güncel haberlerini ve yeniliklerini sizlere ulaştıran samimi bir platformdur.

Sosyal medya dünyasında olup bitenleri, anlık olarak takip ederek kullanıcılarına sunan storify.org tecrübeli ekibi ile, kesintisiz olarak teknoloji dünyasını sizlerin gözleri önüne seriyor.

Teknolojinin hızla büyüyüp ilerlediği bir dünyada, güncel bilgileri olayları, gelişmeleri araştırarak kaliteli ve doğru haber içeriklerini sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Hizmet vermiş olduğumuz konular, Sosyal medya haberleri, teknoloji haberleri, kariyer gelişim, pazarlama ve iş dünyası ile alakalı güncel gündemi takip ederek sıcak haberleri sizlere sunan samimi sosyal medya platformudur.

327 kez indirildi
Halit Vuran