Street Fighter IV Champion Edition

Street Fighter IV Champion Edition

LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu2.5 Gb
ÜreticiCAPCOM CO.
İşletim SistemiAndroid 4.1+
Eklenme Tarihi7 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.5 Gb)
96 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

Street Fighter IV Champion Edition Android Uygulaması – Ücretsiz İndir

Street Fighter 90lı yılların efsanevi konsol oyunudur. Bu oyun o dönemin çocuklarının en büyük zevki ve eğlencesiydi. Oyun sürekli gelişerek şuanda son sürümü diyebileceğimiz şampiyon paketini çıkartmış durumda. Üstelik Sadece masa üstü bilgisayarlarda değil aynı zamanda android telefonunuzda veya tabletinizdede oynayabiliyorsunuz.

32 dünya savaşçı kontrol altına almak ve dünyanın her yerinden oyunculara karşı cesaretini test. Street Fighter IV: Champion Edition cep üzerinde en heyecan verici savaş oyunu sunarak kazanan oyun formülü mükemmelleştiriyor. Uzun zaman Street Fighter taraftarlar harekete geçip kontrolleri ile bir anlık anlayabilirim. Daha rahat oyuncular için Street Fighter IV pek çok ayarı ve zafere giden yolda sizi öğreticiler sahiptir.

– ücretsiz indirin ve düşük bir fiyata komple oyun kilidini. Ücretsiz oyun tek oynanabilir karakter ve üç AI karakterler içerir.
– Fan favori ve Android münhasır Dan dahil 32 Street Fighter karakterleri olarak savaşın.
– Sezgisel sanal ped kontrolleri oyuncular Benzersiz Saldırılar, Özel Moves dahil olmak üzere tam bir hareket setleri yürütmek saldırılar, Süper Combos ve Ultra Kombinasyonlar Odak izin
– Bluetooth kontrolörü ile bir sonraki seviyeye oyun atın (Kontrolörler tam çok oyunculu ve tek oyunculu oyun işlev, menülerde çalışmaz.)
– Savaş kafa kafaya Wifi üzerinden dünyanın her yerinden oyunculara karşı
– Tek oyuncu “çarşı” ve çok oyunculu modları.
– “SP” düğmeye dokunuşla süper hamle ortaya çıkarın.
– Zorluk Dört seviyeleri.

 

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

96 kez indirildi
Halit Vuran