Suç Şehri Gerçek Polis Sürücü

 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiVascoGames
 • İşletim Sistemi A
 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%

crime-city-real-police-driver-cd936e-h900Gta Benzeri Android Oyunu Uygulaması

Ücretsiz olan bu Suç Şehri Gerçek Polis Sürücü oyunu hepimizin çok yakından tanıtığı Gta oyununa benzetilmeye çalışılmış ve grafikleride gayet iyi olan ücretsiz bir suçlu – polis oyunudur.
Android tabanlı cihazlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Yanlı belirtmeliyimki telefonunuz biraz eskiyse veya çok fazla uygulama nedeniyle kapasitesini zorluyorsa oyunu oynarken donma takılma veya dışarı atma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.
Ücretsiz Gta zevkini telefonuzda çıkarmak için ücretsiz olan bu uygulamayı mutlaka deneyin.
Eğer bir ceza davası içine almak için seviyor musun? Eğer kişi üzerinde çekin ve arabadan alabilirsiniz polis oyunları sever misiniz? Tüm polis oyunları sürüş bu hale 3D açık dünya kenti görünümlü bir destanın sokaklarında insanları kovalamak polis oyunları sever misiniz

yapabilirsiniz Suç Şehri Gerçek Polis Driver iyi ve en gerçek polis simulator.Well!
Arcade tarzı işleme de kovalamaca suçluları yapma ve oldukça kolay olan kovalayan polisler durumların içine almak öğrenmesi kolay olduğu anlamına gelir. Bazen kişi üzerinde çekin ve hapse onları almak için arabadan alabilirsiniz polis oyunları gerektiği gibi tam hızda döner alabilir. Bu gerçek bir polis simülatörü şimdiye kadar en büyük zorluklardan biri yapma. Suç Şehri Gerçek Polis Sürücü mobil oyuncular için araba oyunları sokak savaşı takip paketlenmiş bir eylem imkanı sunar. Bir polis olarak bu kurgusal suç kentin sokaklarında size gök gürültüsü, bir kolluk görevlisi olarak suçluları kovalamak deneyin. Bu daha önce hiç mobil herhangi kovalayan araba oyunları daha önce görülen bir şeydir! Gerçek polisler içine şehir sokaklarında smashing 3d polis kovalamaca, ve bunun üzerine trafik kendinizi Başlarken!

Chasing suçluların Suç Şehri Gerçek Polis Sürücüsü listenizde üstünde olmalıdır
Gerçek polisler 3d polis kovalama Eğer şimdiye kadar gördüğüm en iyi gerçek polis simülatörü kariyer basamaklarını tırmanmaya gibi, emin bekleyebilirsiniz budur. , Garajda yeni şeyler mevcut yapma, yeni arabalar ve diğer teknik oyuncaklar kilidini. Oyunda ödülleri kazanma büyük ama çoğu polis oyunları sürücü aksine Crime City Gerçek Polis Sürücü sizin güçlü polis arabaları yükseltmek için olsun tamamen farklı bir şey sunuyor. Size kontrol gerçek polisler 3d polis chase.In koşullarını bu mobil insanları kovalamak en iyi polis oyunlarından biridir veren yarışçılar, kanun kaçakları ve suçluları takedown için dünyanın tüm güce sahip bu oyunda bir polis olarak . Eğer ceza davası kapatın ve mümkün olduğunca hızlı parmaklıklar arkasında bu kötü adamlar kilit emin olun.
Suç Şehri Gerçek Polis Sürücü oyun özellikleri
– İyi bir arcade tarzı direksiyon
– Gündüz ve Gece sürüş
– Polis takipçiliği sırasında nakit ve puan kazanın
– Sürüş becerilerini göster ve kapalı sallayarak alamadım
– Bu aşırı araba simülatörü 3D oyun benzersiz ve nadir polis arabaları kendi araba koleksiyonu oluşturun
– Google Play Store üzerinde en iyi yarış fizik biri bugün Polis kovalama araba yarışı eylem

 

 • 0/5
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad!BadHmmmOkeGood!
0%0%0%0%0%
Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar
 • Dısqus Yorumlar