SuperVPN Iphone IPad Uygulaması

SuperVPN Iphone IPad Uygulaması

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu23.5 Mb
Üreticicheng cheng
İşletim SistemiIos 9.0+
Eklenme Tarihi12 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (23.5 Mb)
118 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

SuperVPN – Best Free Privacy & Security Proxy

SuperVPN ios tabanlı cihazlarınızda ömür boyu ücretsiz garantisi veren basit, kullanışlı bir Vpn uygulamasıdır. Itunes üzerinde bulunan vpn uygulamaları içeresinde diğerlerine göre daha işlevsel olan SUPERVPN hızlı bir şekilde sizi güvenli ağlara bağlayarak verilerinizi şifreler ve bağlantınızı güvenli hale getirir. Vpn ülkemizde artık her telefonun temel ihtiyacı olan bir uygulamadır. Sürekli olarak yayın yasakları gelen sitelere erişimi sağlayabilmenin en ideal ve zahmetsiz yolu vpn kullanmaktır. Iphone için Vpn arıyorsanız ücretsiz ve az reklam ile kaliteli sunucular sunan SUPERVPN uygulamasını deneyebilirsiniz. 

SuperVPN indir ve Kurulum Ayarları

SuperVPN kurulumu çok basittir. İlk Olarak sitemizden SUPERVPN uygulamasını indirin. UYgulamayı indirmek için sitemizde yer alan HEMEN İNDİR düğmesine tıklayarak ITUNES güvencesi ile SUPERVPN uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.   Bu aşamadan sonra indirme işlemi ve kurulum işlemi otomatik olarak gerçekeleşecektir. Telefonunuz veya Tabletinizde oluşan SuperVPN kısa yolu ile internete güvenle bağlanabilirsiniz. SuperVPN Free VPN Client çok basit bir kullanım yapısına sahiptir. Ayar gerektirmez. Kayıt gereklidir.

SuperVPN Özellikleri Nedir?

– Zaman kısıtlaması olmadan Sınırsız ver trafiği ve bant genişliği 
– Kredi kartı veya herhangi bir ödeme yöntemi istemez
– Kayıt ve Giriş gereklidir. 
– Kullanıcı bilgileri kaydedilmez 
– Tek Dokunuzşla VPN ağına bağlantı 
– İnternet Erişimizi şifreler 
– Güvenliğinizi ve gizliliğinizi korur
– IOS 9 ve üzeri için iPhone, iPad, iPod desteği 

VPN Nedir, Neden Kullanılır ?

Vpn genellikle erişimi engellenen web sitelerine ulaşmak için kullanılsada, asıl amacı güvenli tüneller oluşturmaktır. Böylelikle şifrelenmiş bilgiler oluşturur. Örneğin Ülkemizde noterler kendilerine özel VPN servislerini kullanmaktadır.  Ama malesef bizim ülkemizde youtube, wikipedia, gibi bir çok site içerik nedeniyle kapatıldığı için vpn kullanımı tamamen yasak delme amacı ile kullanılmaktadır.

 

118 kez indirildi
Halit Vuran