T3 Tutanak Gönder Iphone Ipad Uygulaması

T3 Tutanak Gönder Iphone Ipad Uygulaması

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

T3 Tutanak Gönder ve Tutanak Teyit Uygulaması Nedir, Nasıl Çalışır

T3 Tutanak Gönder IOS uygulaması, AppStore güvencesi ile indirilebileceğiniz bir oy ve seçim tutanakları giriş ve kontrol uygulamasıdır. Oy ve Ötesi hareketinin daha önceki seçimlerdede kullandığı ve 24 haziran için yapılacak seçimler için güncel hale getirilen T3 Tutanak Gönder uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Seçim güvenliğine dair endişeniz var ise sizde bu harekete gönüllü olarak destek verebilirsiniz.

Programın Özellikleri ve Kullanımı Hakkında Detaylı bilgiler  ;

24 Haziran’da yapılacak Milletvekili Genel Seçimleri ile Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde 81 ilde sandık sonuç tutanaklarının Türkiye Tutanak Teyit Sistemi’ne (T3) aktarılmasını ve böylece açıklanan resmi seçim sonuçlarının bir sağlamasını yapmayı hedefliyoruz. Bu amaçla, bütün vatandaşların kullanabileceği şekilde hazırladığımız mobil uygulamamızı güncelledik: Karşınızda, tüm mobil cihazlarınıza kolayca ve ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz, güncel T3 Tutanak Gönder uygulaması!

24 Haziran Pazar günü bu uygulama ile görev aldığınız sandığın sonuç tutanağının fotoğrafını çekip T3 sistemine kolaylıkla yükleyebilirsiniz.

Unutmayın! Sandık başında görev alsanız da almasanız da resmi sandık sonuç tutanakları sınıf kapılarına asıldıktan hemen sonra, ulaşabildiğiniz kadar çok tutanağın fotoğrafını çekip T3 sistemine göndererek sonuçların sağlamasının yapılmasına doğrudan katkıda bulunabilirsiniz!

UYGULAMAYLA, TUTANAK GÖNDERMEK DIŞINDA NELER YAPABİLİRİM?

Sayım sürecinde hangi siyasi partinin/Cumhurbaşkanı adayının kaç oy aldığını uygulamaya yeni eklenen OySay özelliği ile kendiniz kolayca teyit edebilir, oy verme öncesi ile oy verme ve sayım sürecinde neler yapılması gerektiğini uygulamaya yeni eklenen Süreç Kontrolü bölümündeki hatırlatmalar ile kolayca takip edebilir, oy verme işlemleri sırasında gerçekleşecek olası ihlalleri “anında” Oy ve Ötesi’ne bildirebilir ve seçim gününe dair önemli bilgilere Bilgi Bankası’ndan ulaşabilirsiniz! Ayrıca seçim günü, Oy ve Ötesi’nden, duruma özel anketler alabilirsiniz. Bir sorunun varlığı halinde, anketler aracılığıyla, sorunun hangi bölgelerde ve ne sıklıkla yaşandığı konusunda hızlıca bilgi edinmeyi amaçlıyoruz.

Bunu mümkün olduğu kadar çok kişiye duyurmak için de sizlerin desteğine ihtiyacımız var! Lütfen çevrenize bu uygulamadan bahsedip sosyal medya hesaplarımızdaki içerikleri paylaşın.

Uygulamayı İndir, Uygulamayı Paylaş, Seçim Günü Sonuç Tutanağının Fotoğrafını Çek, T3’e Gönder!

https://youtu.be/BOPdCuokkdQ

Ücretsiz Program.Org Projesi Yürütücüsü

Yasal ve Ücretsiz yazılımlara ulaşmanız temel amacımızdır. Bu sitede size ücretli olan bir çok yazılımın ücretsiz alternatiflerini sunmayı ve sizi serial veya Crack ararken başınıza gelebilecek güvenlik sorunlarından korumayı hedefliyoruz.

Lütfen Bizi Destekleyiniz.

36 kez indirildi
Halit Vuran