Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
T3 Tutanak Gönder Uygulaması indir

T3 Tutanak Gönder Uygulaması indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu11.1 Mb
ÜreticiOy Ve Ötesi Derneği
İşletim Sistemiios 8.0+
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (11.1 Mb)
1737 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 0 Oyu: 0]

T3 Tutanak Gönder Iphone ve Ipad uygulaması Ücretsiz indir

Oy ve Ötesi derneğinin girişimleri sonucunda oluşturulan bu uygulama  ile başta 16 nisanda yapılacak referandum ve sonrasındaki tüm yerel ve genel seçimler için halk tarafından kullanılan oyun kontrol edilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. T3 Iphone uygulaması ile ister sandık sonuçlarını sisteme girebilir istersenizde girilmiş olan sonuçları kontrol edebilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey uygulamayı indirmek ve seçim günü sandık sonuçları yayınlandıktan sonra uygulamadan sandık numarasını bularak verileri girmenizdir.  Yada daha önce bir başkası tarafından girilmiş bir sonuç var ise doğruluğunu kontrol edin.  mı bilgisayar başında T3 Uygulaması  üzerinden sonuçların teyit edilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

TÜRKİYE T3 İLE SEÇİM GÜVENLİĞİNİ SAĞLIYOR!

2017 Anayasa Değişikliği Halkoylaması’nda oy verdiğiniz ve(ya) görev aldığınız sandığın tutanağını T3 Tutanak Gönder uygulaması ile T3’e (Türkiye Tutanak Teyit) aktarabilir ve sonuçların kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz!

TUTANAĞIN FOTOĞRAFINI ÇEKİN

İstenen şartları sağlayacak şekilde resmi ve ıslak imzalı seçim sonuç tutanağının fotoğrafını uygulama ile çekin ve gönderin. Seçim güvenliğine katkıda bulunmak bu kadar basit!

T3 SİSTEMİNE GİRİP SONUÇLARI TEYİT EDİN

Fotoğrafı gönderdikten sonra seçim akşamı bilgisayar başında T3 üzerinden sonuçların teyit edilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

 

1737 kez indirildi