Tablet için Excel Uygulaması

Tablet için Excel Uygulaması

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuDeğişken
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiAndroid 4.0
Eklenme Tarihi7 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (Değişken)
69 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...
Lütfen Oy Verin
[Toplam : 1 Oyu: 5]

Tablet için Excel Uygulaması ile tüm android cihazlarınızda hesaplamalar yapabilir, tablolar yaratabilir ve bunları sunum halinde sunabilirsiniz.Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Tablet için Excel Uygulamasının her telefonda olması gereken bir uygulama olarak katagorize ediyoruz. Microsoft ekibi tarafından tablet ve telefonlarınız için tasarlanmış olan ücretsiz bir excel versiyonudur.  Bu versiyonda neredeyse tüm özellikler tam sürüm olarak kullanılabilmektedir. Bazı temel fonksiyonlar dışında kalan işlemlerde satın alma yapmanızı isteyeceği noktalar olabilir. 

Tablet için Excel
Tablet için Excel

Üretici Açıklaması 

Güçlü Excel elektronik tablo uygulaması sayesinde dosyalarınızı kolayca ve hızla oluşturun, inceleyin, düzenleyin ve başkalarıyla paylaşın. Ayrıca e-posta iletilerine eklenmiş çalışma kitaplarını da görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Muhasebe, denetim, finans veya diğer alanlardaki çalışmalarınızı herkesle birlikte, her yerden güvenle yürütün. Excel sayesinde ofisiniz hep yanınızda olur ve en karmaşık formülleri en harika özelliklerden faydalanarak uygulayabilirsiniz.

Hareket halindeyken çalışmanızı gözden geçirin veya bir bütçe oluşturun. Güçlü biçimlendirme araçları ve harika özellikler ile elektronik tablonuzu istediğiniz şekilde özelleştirin. Excel, belirli ihtiyaçlarınızı karşılayan elektronik tablolar oluşturmanızı sağlar.

Güvenle oluşturun, hesaplayın ve çözümleyin
Excel’in modern şablonlarını kullanarak bütçenizi, görev listenizi, muhasebe belgelerinizi veya mali analizlerinizi hazırlamaya hızla başlayın. Bildiğiniz formülleri kullanarak hesaplamalar yapın ve verilerinizi çözümleyin. Zengin özellikler ve biçimlendirme seçenekleri çalışma kitabınızı kolay okunup kullanılır hale getirir. Tüm elektronik tablo özellikleri, biçimlendirmeler ve formüller, kullandığınız tüm cihazlarda aynı şekilde çalışır.

Her yerden inceleyin, düzenleyin ve çalışın
Excel dosyalarınızı tüm cihazlarda inceleyin. Verilerinizi veya görev listenizi her yerde düzenleyip güncelleştirin. Sıralama ve filtreleme gibi özellikler, çalışırken doğru verilere odaklanmanıza yardımcı olur. Sayfaları kolayca oluşturun, kopyalayın, gizleyin veya gösterin.

Hikayenizi verilerinizle anlatın
Basit grafiklerle verilerinize hayat verin ve tablo etiketlerini ekleme ya da düzenleme özellikleriyle verilerinizdeki önemli noktaları vurgulayın.

Mürekkeple çizin ve not alın
Dokunmatik özellikli cihazlarda Excel’in çizim özelliği sayesinde notlar alın, sayfanın belli kısımlarını vurgulayın, şekiller oluşturun veya matematik denklemleri yazın.

Paylaşımda kolaylık
Başkalarıyla çalışma kitaplarınızı paylaşarak onları düzenlemeye, görüntülemeye veya yorumlamaya davet etmek için birkaç dokunma yeterli. Sayfanın içeriğini biçimini bozmadan e-postaya yapıştırın ya da diğer paylaşma seçenekleri için çalışma kitabınıza bağlantı verin.

Sistem Gereksinimleri

• İşletim sistemi sürümü: KitKat (4.4.X) veya üstü
• 1 GB veya daha büyük RAM

Ekran boyutu 10,1 inç veya daha az olan cihazlarda belgeleri oluşturmak veya düzenlemek için ücretsiz bir Microsoft hesabıyla oturum açın.

Uygun bir Office 365 aboneliğiyle (bkz. http://aka.ms/Office365subscriptions) telefonunuzda, tabletinizde ve PC ile Mac bilgisayarlarınızda eksiksiz Microsoft Office deneyimine kavuşun:

Uygulama içinden satın alınan Office 365 aboneliklerinin ücreti Play Store hesabınıza yansıtılır ve otomatik yenileme özelliğini devre dışı bırakmamışsanız geçerli abonelik döneminin bitmesinden önceki 24 saat içerisinde otomatik olarak yenilenir. Aboneliklerinizi Play Store hesap ayarlarınızdan yönetebilirsiniz. Abonelikler, etkin abonelik dönemi sırasında iptal edilemez.

Bu uygulama, Microsoft ya da üçüncü taraf bir yayımcı tarafından sunulmaktadır ve ayrı bir gizlilik bildirimi ile hüküm ve koşullara tabidir. Bu mağazanın ve bu uygulamanın kullanımı aracılığıyla sağlanan verilere Microsoft veya üçüncü taraf uygulama yayımcısı tarafından erişilebilir ve bu veriler Amerika Birleşik Devletleri’ne ya da Microsoft, uygulama yayımcısı veya bunların yan kuruluşlarının veya hizmet sağlayıcılarının tesislerinin bulunduğu diğer ülkelere aktarılabilir, buralarda depolanabilir veya işlenebilir.

Tablet İçin Excel İndir ve Kur

Microsoft Excell Tablet versiyonunu indirmek için sitemizde yer Alan HEMEN İNDİR düğmesine tıklamanız gerekmektedir. Bu işlem sonrasında 10 saniye içerisinde Google play sunucularına bağlanacak ve kurulum sayfasına yönlendirileceksiniz. Kur düğmesine bastıktan kısa bir süre içerisinde indirme işlemi tamamlanacak ve excel uygulamanızı kullanabileceksiniz. 

69 kez indirildi
Halit Vuran